Forum'da ara:
Ara

Sitenizin hangi domaine sahip olmasini istersiniz?
.tr
  5%
[ 953 ]
.com.tr
  32%
[ 5701 ]
.com
  48%
[ 8322 ]
.net
  8%
[ 1464 ]
.org
  3%
[ 684 ]
baska?? Altta belirtiniz
  0%
[ 160 ]
Toplam Oylar : 17284

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2008, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Nasil DOMAIN istersiniz?

Arkadaslar,
domain baglantisi icin calismalarimiz hizla ilerliyor.
Hangi domainlere ilgi oldugunu ögrenmek icin buradan bir kisa soralim istedik.

com
com.tr
net
org

Hangi domainler ilginizi cekmektedir?

Iyi eglenceler.

En son selin tarafından 01.05.2020 14:29:43 tarihinde değiştirildi, toplam 4 kere değiştirildi
Mesaj23.09.2008, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

net benim ilgimi çekiyor
Mesaj23.09.2008, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

org ilgimi çekiyor
Mesaj23.09.2008, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Domain derken?

Ücretli ekstralar domain felan mı onu anlamadım.

Ayrıca ilgimi çeken "com" dur!
Mesaj23.09.2008, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ankete katiliminizi bekliyoruz Wink

Not: Evet ücretli ekstramiz gelecek.
Mesaj23.09.2008, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Net Olursa Benim Açımdan Kötü Olur Razz

'' Com '' Derim Ben .

Hayırlısı Olması Dilegiyle.. Wink
Mesaj23.09.2008, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

pekı bu nasıl saglanacak dıyelımkı benım sıtemden com uzantılı yada com.tr uzantılı sıteler mevcut bu nasıl saglanacak acaa oncelıkle bunun hakkında bılgı almak ıstıyorum ornegın benım sıtem

www.egitimbilgisi.tr.gg
ancak bu sıtenın com da com.tr uzantılı sıtesı var benımde ılgımı ceken bunlar bence bu konuya bıran once acıklık getırmek lazım

Mesaj23.09.2008, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence net daha iyi okunaması falan kolay oluyo gibime geliyo..Bu benim şahsi düşüncem.. Wink
Mesaj23.09.2008, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu: domain:??

Ben .com uzantılı domaini tercih ederim fakat, ben domainimi natro.com dan aldım ücretli extradanda faydalanmak istiyorum mevcut natrodan aldığım domaini sizin hosta transfer edebilecekmiyim.Bilgilendirirseniz sevinirim...
Mesaj23.09.2008, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Bence com olması daha güzel olur. Çünkü -net uzantısını genelde internet bilgisayar vs hizmeti veren siteler kullaniyor. Com.Tr ise şirketlere has birşey buraya bence hiç olmaz. Org biraz basit gibi : ) Com dünyaca kullanılan ve coğu kişinin tercih ettiği bir uzantı . Bence Com olsun . Teşekkürler.

Mesaj23.09.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj23.09.2008, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitimbilgisi yazmış:
pekı bu nasıl saglanacak dıyelımkı benım sıtemden com uzantılı yada com.tr uzantılı sıteler mevcut bu nasıl saglanacak acaa oncelıkle bunun hakkında bılgı almak ıstıyorum ornegın benım sıtem

www.egitimbilgisi.tr.gg
ancak bu sıtenın com da com.tr uzantılı sıtesı var benımde ılgımı ceken bunlar bence bu konuya bıran once acıklık getırmek lazım

Sanırım uygulama şöyle olacak.

Örneğin site.tr.gg diye Bedava-sitem üzerinde bir siteniz var. Buna .com.tr ile alan adı aldınız diyelim.

Bu durumda tr.gg kalkacak site.com.tr olacak. Ancak .com.tr önceden alındıysa yapacak bir şey yok maalesef.

Mesela benim şu an .net alan adım var. Sormak istediğim şu; biz bunu Bedava-sitem üzerine transfer yapabilecek miyiz?

Deme, şu niçin böyle; Yerincedir ol öyle. Bak sonuna sabreyle, Görelim Mevlâ neyler! Neylerse güzel eyler!

Cümleler doğrudur, Sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz, Sen eğri isen...
Mesaj23.09.2008, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

net net net net Razz

Tasarımım hakkında yorum için http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=102163
Mesaj23.09.2008, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu: domain:??

Son sorumda olurda ücretli extrayı aktif edersek sitemize .tr.gg olarak girilemeyecekmi?? Sonuçta arama motorlarındaki indexlerimiz pagerankımız vs.vs.yi kaybedecekmiyiz??yoksa eskisi gibi tr.gg de devam edecekmi cevaplandırırsanız sevinirim.
Saygılarımla
Emre ÇİFTÇİOĞLU
Mesaj23.09.2008, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu: ücretten haber verin

arkadaslar net,com vesaire gecin ücret ne olacak ondan haber verin umarım 5 ytl yi gecmez ... gecerse tr.gg uzantılı dvm edecem
Önceki mesajları göster: