Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2008, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Tr gg Sitesını yaw AcıLmıyor

ArkadaSlar allah ıcın ßırınız yardım Etsın yhaw ßırakacam ßı Tr gg Sitesını yaw AcıLmıyor ArkadaSlar Sıtemm AcıLmıyor Yardımcı oLurmusunuz Arka pLan resmım cıkıyor Tasarımın ustundekı Yazıya Haber arsiwi ekLedım oda AcıLıyor Onun Harıcınde Bısı AcıLmıyor Yaw

En son bybrindar tarafından 23.09.2008 18:40:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.09.2008, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekleyin biraz sonra siteniz görüntüleniyor...
Mesaj23.09.2008, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Siteniz ie7 de açaılıyor
Ancak sorunlar çıkıyor.
Son ekldeğinizi kodları kaldırmayı deneyin.
İyi eğlenceler
.

Mesaj23.09.2008, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardım Edermısınız allah Askına yaw :(

bybrindar yazmış:
ArkadaSlar allah ıcın ßırınız yardım Etsın yhaw ßırakacam ßı Tr gg Sitesını yaw AcıLmıyor ArkadaSlar Sıtemm AcıLmıyor Yardımcı oLurmusunuz Arka pLan resmım cıkıyor Tasarımın ustundekı Yazıya Haber arsiwi ekLedım oda AcıLıyor Onun Harıcınde Bısı AcıLmıyor Yaw

menü saklamış olabilirsin veya siteye yanlış bir kod eklemiş olabilirsin Wink
Mesaj23.09.2008, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardım Edermısınız allah Askına yaw :(

bybrindar yazmış:

Merhaba

İnternet kullanımınız banzen süre asımına uğrayabiliyor bunun sonunda sitenizde açılmamalar yavaslamalar görüntü gelmemesi yada geç gelmesi gibi sorunlarla karsılasabilirisniz

bir süre bekleyiniz siteniz tekrar eski haline gelicektir

mesela yarında aynı sorunla karsılasırsanız son

eklemiş olduğunuz kodları kontrol edilniz bazen yanlıs yada bozuk kodlar bu tür sebeblere neden olabiliyor