Forum'da ara:
Ara

Sitenizin hangi domaine sahip olmasini istersiniz?
.tr
  5%
[ 953 ]
.com.tr
  32%
[ 5701 ]
.com
  48%
[ 8322 ]
.net
  8%
[ 1464 ]
.org
  3%
[ 684 ]
baska?? Altta belirtiniz
  0%
[ 160 ]
Toplam Oylar : 17284

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2008, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki bir sorum olacak com yada diğer ücretli domainlerden aldığımızda google adsense reklam vermeyi kabul edecekmi?
Mesaj23.09.2008, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

kayseritanitim yazmış:
Peki bir sorum olacak com yada diğer ücretli domainlerden aldığımızda google adsense reklam vermeyi kabul edecekmi?

Tr.Gg Sitenızde Zaten Varsa Bundada Bır Degısıklık Olmıyacak .

Aynı Seyler Kalıcak Yıne .
Mesaj23.09.2008, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu tip bi çalışma bedava sitem için çok iyi ve bir çok yeni kullanıcı çeker çalışmalarınızdan ve yeni düşüncelerinizi gerçege dönüştürmeniz bizi çok mutlu eder başarılarınızın devamını dilerim Very Happy

bence sadece net veya com degilde bir kaç seçenek sunulması herkes için daha ii olur tabi bunu yapmak için imkanınız varsa tek seçenek kötü olur fiyatlandırma tek olmıyacaktır tabiki net uzantılı domain bu aralar oldukça ucuz bir çok arkadaşımız net tercih edicektir ama com uzantılı olanıda tercih edicek birçok arkadasımız olucaktır com.tr ise pek tercih edilecegini sanmıyorum bir çok evrak isteniyor çunku çok fazla kişi tercih etmez buyuzden ama evrak gerektirmeyen uzantılar daha iyi olucaktır derim ben Very Happy

keske daha önce yapmış olunsaydı ben .com domainimi aldıım çunku Sad Smile

Oyun Dünyasının YENİ ADI http://www.ctgamer.com
Mesaj konusu:

kayseritanitim yazmış:

Merhaba,
Adsense site uzantınıza bakmaz arkadaşım,site içeriğinize bakar.
Şu anda özgün içeriğe sahip olan yüzlerce tr.gg uzantılı siteler de adsense onayından geçmiş haldedir ve reklam bulunur.
Google adsense kriterlerine sahip olan tüm siteler uzantısına bakılmaksızın adsense tarafından kabul görür.
İyi eğlenceler.
Mesaj konusu:

timurfelaket yazmış:
Ya karkadaşlar şimdi benim sitem tr.gg eğer onu com , com.tr ,org veya net yaparsam para ödiyecekmiyim?

Bedava-Sitemde Size Bunu Sunuyor İşte Tabikide Belirli Bir ücret Karsılıgında Olucak.
Mesaj23.09.2008, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu: SELAM

SELAM BE ISVECTEN KENAN BEN AYRICACA SITE YÖNETICISINE TSK EDERIM VE BU BEDAVA SITELERI BIZE ÖNERDIGI ICIN AMA BENIM DUSUNCELERIME GÖRE UCRETLI EKSTRALARI KALDIRMASINI ISTERIM NEDEN DERSENIZ CUN KU HEPIMIZ AYRI ULKELERDEYIZ ILK BENI GÖZ ÖNUNE ALIN BEN YURDISINDAYIM BUNUN ICIN ÖDEMELER ZOR OLUR dusunceler bundan ibaret
Mesaj23.09.2008, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
timurfelaket yazmış:
Ya karkadaşlar şimdi benim sitem tr.gg eğer onu com , com.tr ,org veya net yaparsam para ödiyecekmiyim?

Bedava-Sitemde Size Bunu Sunuyor İşte Tabikide Belirli Bir ücret Karsılıgında Olucak.

ama kaç ytl ben şimdi öğrenciyim ve 12 yaşındayım yani bizide düşünsünler Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad LÜTFEN BİZİDE DÜŞÜNÜN!!! Crying or Very sad
Mesaj23.09.2008, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

timurfelaket yazmış:
net-tr yazmış:
timurfelaket yazmış:

ama kaç ytl ben şimdi öğrenciyim ve 12 yaşındayım yani bizide düşünsünler Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad LÜTFEN BİZİDE DÜŞÜNÜN!!! Crying or Very sad

Tam Bir Bilgi Verildiginde Zaten Bilginiz Olur Konu Acılır Foruma .
Mesaj23.09.2008, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşkler Smile
Mesaj23.09.2008, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

kayseritanitim yazmış:

Ben tr.gg de bile para mı tıkır tıkır alıyorum Mr. Green
Mesaj23.09.2008, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

com
Mesaj23.09.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu: --

net ilgimi cekio
Mesaj23.09.2008, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

goruslerını belırten arkdaslar oy kullanıyor degılmıı arkdaslar bu önemlı oy kullanmayı unutmayın

Mesaj23.09.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

"net" daha fazla ilgimi çekmektedir... işimiz "net" olsun Smile
İyi çalışmalar...
Mesaj23.09.2008, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

com olmasından yanayım...

çünkü com net ve org'a oranla daha yaygın...

zaten anketde com açık ara birinci gidiyor...

bu ekstrayı heyecanla bekliyoruz... Razz
Önceki mesajları göster: