Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.09.2008, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu: ücretli ektralar ne zaman aktif olacak?

Ücretli domain (.com .net) gibi ne zaman satın alabileceğiz??Özellikle ticari siteler için bi gereksinim haline geldi, Yetkililerimiz den tatmin edici bir cevap ltfen.
Mesaj20.09.2008, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer ücretsiz host üzerinde böyle domain satın alma hizmeti koyarlarsa gerçekten mükemmel bir hâl alır. Sizi takdim ettim Cool

Mesaj20.09.2008, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni Versıyonu Bekleyın .

İyi Eglenceler. Wink
Mesaj20.09.2008, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
baslıkta buda dile getirilmiş
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=33498
kesin bir tarih vermek mümkün değil ..
beklemelisiniz
iyi eğlenceler Wink
Mesaj20.09.2008, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarihi belli olmayan birşeyi beklemek ne kadar mantıklı ticari bir şirket için bilemem ama www.isimtescil.net gibi domain hizmeti veren yerlerden domain alıp yönlendirebilirsiniz. Kolay ve ucuz
Mesaj21.09.2008, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu: damain

piriketseverler yazmış:
Tarihi belli olmayan birşeyi beklemek ne kadar mantıklı ticari bir şirket için bilemem ama www.isimtescil.net gibi domain hizmeti veren yerlerden domain alıp yönlendirebilirsiniz. Kolay ve ucuz

www.ciftcioglumobilya.com / www.ucuzmobilya.org alan adlarını zaten tescil edip yönlendirdim ancak şu google reklamları çok sinir bozucu rakiplerimin reklamını yapıyor gibi hissediyorum. Bedava-sitemi ticari site olarak tercih etmemin tek sebebi webmaster lardan artık bıkmış olmam! En güzeli kendi işini kendin görmek.
Mesaj21.09.2008, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: damain

ciftcioglumobilya yazmış:
piriketseverler yazmış:

www.ciftcioglumobilya.com / www.ucuzmobilya.org alan adlarını zaten tescil edip yönlendirdim ancak şu google reklamları çok sinir bozucu rakiplerimin reklamını yapıyor gibi hissediyorum. Bedava-sitemi ticari site olarak tercih etmemin tek sebebi webmaster lardan artık bıkmış olmam! En güzeli kendi işini kendin görmek.

Yeni sistemde ücretli ekstralarda yıllık 20 euro'ya reklam kaldırma hizmeti verilecektir.Bu yüzden yine beklemelisiniz.

Kaynak: www.bedavasitemyardim.tr.gg

İyi günler...
Mesaj21.09.2008, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: damain

ciftcioglumobilya yazmış:

Yukarıdaki İlk soruda "Ücretli domain (.com .net) gibi ne zaman satın alabileceğiz??Özellikle ticari siteler için bi gereksinim haline geldi, Yetkililerimiz den tatmin edici bir cevap ltfen." diye sorunca bende bu cevabı verdim.

Rakiplerin reklamı konusunda çok haklısınız. Evet bazı webmasterler adamı bıktırıyor. Bunun yerine paket sistemler var CMS sistemler diye geçer. Örnek: Joomla gibi. Kurması ve yönetmesi aynı Ücretsiz hizmet veren yerler gibi. Kendi kendinizi yönetmek Ticari alanda önemli
Mesaj21.09.2008, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nerdeyse 5-6 aydır bekliyoruz.Almanyadakiler ne güzel kullanıyo ücretli ekstraları

Tasarımım hakkında yorum için http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=102163
Mesaj24.09.2008, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraliyetailesi yazmış:
Eğer ücretsiz host üzerinde böyle domain satın alma hizmeti koyarlarsa gerçekten mükemmel bir hâl alır. Sizi takdim ettim Cool

Öyle birşey olucağını hiç sanmıyorum ama olsa çok güzel olurdu Very Happy

Mesaj24.09.2008, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

the-anil yazmış:
Nerdeyse 5-6 aydır bekliyoruz.Almanyadakiler ne güzel kullanıyo ücretli ekstraları

evet de.tl domainli olanlar sanırsam ücretli ekstraları kullanabiliyorlar... tr.gg liler kullanamıyor umarım dediğiniz gibi ücretli ekstralar çıkarda kullanmaya en kısa sürede başlarız....

Mesaj24.09.2008, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne gibi ücretli ekstralar olacak peki her ekstra için 20 euro mu vereceğiz??
Mesaj24.09.2008, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu: hayır

Benim gördüğüm bir tane ücretli ekstra vardı oda domain ekrtasıydı ve çok az bir ücretle bazı domaini yababiliyorsunuz örn www.cross77.net

Mesaj24.09.2008, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

!!! arkadaslar gerekli cvp yukarıda verilmiştir konuyu daha fazla uzatmayınız lütfen !!!