Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2008, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Windows 7 geliyor! İşte son görüntüler

Merakla beklenen detaylı ekran görüntüleri, Windows 7 M3 sürümü hakkında birçok ipucu veriyor. İşte sızdırılan son görüntüler...

Daha önce Windows 7'nin üçüncü Milestone sürümü ile ilgili yayınlanan resimler, işletim sisteminin geneli hakkında bir fikir vermiyordu. Daha çok Windows'un bütünleşik uygulamalarının Ribbon ile yeniden elden geçirilmiş sürümlerini gösteriyordu.

Windows 7 üçüncü Milestone'da da halen şiddetle Vista'ya benziyor. Fakat tasarımda bazı değişiklikler mevcut.

Sır gibi saklanan detaylı ekran görüntülerini thinknext.net yayınladı. Ekran görüntülerinde çözünürlük ayarları penceresi, Windows Media Player, yeni denetim masası öğeleri, Windows Explorer gibi işletim sisteminin birçok bölgesi gözler önüne seriliyor.

İşte sır gibi saklanan kareler !

Kaynak : samanyoluhaber.com
Mesaj24.09.2008, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

fazla güzele benzemiyor !!!
Mesaj24.09.2008, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Wink
Mesaj24.09.2008, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim.
Mesaj24.09.2008, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence çok güzel olacak gibime geliyor..
Mesaj24.09.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bana da öyle geldi ama xp'ye alıştık bir kere Mr. Green
Vista'yı bile öğrenemeden Windows 7 çıkıyor Razz
Mesaj24.09.2008, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Güzel Ama Vistadan Farkı Yok Razz
Vista'da Kullandım XP'de Kullandım 98'de Razz
En İyisi XP Bence.Vista Gibi Görünümünü İsterseniz Aradığınızda bulabilirsiniz Wink
Mesaj24.09.2008, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Bence Güzel Ama Vistadan Farkı Yok Razz
Vista'da Kullandım XP'de Kullandım 98'de Razz
En İyisi XP Bence.Vista Gibi Görünümünü İsterseniz Aradığınızda bulabilirsiniz Wink

Katılıyorum Üstelik bende vista var ama yinede Xp deyim çünkü herzaman en iyisi en son çıkanı degildir ortalarda çıkanıdır Wink

üstelik tema olarak ta xp daha iyi
daha fazla yaratıcılık beklerdim sahşen Wink

belki ben biraz ilhamlanırsam kendi işletim sistemimi kurarım Smile
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj24.09.2008, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Vista ME gibi arada kalacak untutulup gidecek galiba ama Xp den zor ayrılma olacaktır çünkü çoğu kişi Xp diyor Ubuntu, Pardus , Vista falan demiyor Very Happy
Bende bizim okul sayesinde her sürümü kullandım Very Happy ilk önce Windows'lar ; 95 ,98,2000, ME , XP ,Vista. Kişisel Pclerimde 98 ve Vista kullandım okulda 95, ME ,2000,Xp,Ubuntu ve Bazı Linux türevleri kullandım İnternet Kafe de ise Xp ve Vista (İlk kullandığım yer Very Happy )
Mesaj24.09.2008, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alayına Xp Razz

Vista Cıktı Yinede Hep Xp Kullandım .

Bunuda Kullanıcagımı Sanmıyorum Acıkcası .
Mesaj24.09.2008, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Vista'dan beklenen umut beklendiği gibi çıkmadı.. Gene Xp satışlarına (kopya alımlara) devam edildi yani bence Windows 7 de fazla alım olmaz diye düşünüyorum..
Sebeb: Görünüşü güzel olabilir ama bir yandan çalışan firmalar Windows 7 teması ile Xp lerin üzerine Windows 7'yi uygulayabiliyorlar..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj25.09.2008, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu: S.A

TEŞEKUR EDERİM GÜZEL Bİ PAYLAŞIM KARDEŞİM AMA BİZİM PC KALDIRMAZ
P4 .3.6 512 MB 80 GB ALMAZ DEMİ :d
SELAMVEDUYLA AKLIN
Dünyada kimse üzülsün istemem.
Bazı şeyleri asla affedemem.
Yaşanmışlıkları kolay silemem.
Acıyı tanıdığım için,kimseye çektirmem.
Cesaretsizliği 'gurur'la örtmem!!!
Dostlarıma laf ettirmem!!
Tutkularım var, vazgeçemem.
Bazen çok severim...
Ama SÖYLEMEM!!!
Mesaj25.09.2008, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: S.A

eserali yazmış:
TEŞEKUR EDERİM GÜZEL Bİ PAYLAŞIM KARDEŞİM AMA BİZİM PC KALDIRMAZ
P4 .3.6 512 MB 80 GB ALMAZ DEMİ :d
SELAMVEDUYLA AKLIN

Merhaba,

Bilgisayarınız Vista'yı bile zorlanarak alır.Neden derseniz vista kendi işletim sistemi olarak sadece kendi için 384 mb ram istiyor birde buna programlar ve oyunlar eklenince 1 gb gibi bir ram anca yetiyor.Windows 7'de vista'dan daha beter.Daha çok ram istiyor.Daha çok işlemci gücü ve ekran kartı istiyor.Yani windows 7'yi kullana bilmeniz için;

Çift çekirdekli bir işlemciniz,
256 veya 512 mb ekran kartınız,
1 gb ram'iniz
ve uyumlu diğer ses kartı vb olması gerekiyor.

İstesekte geçemiycez.... Crying or Very sad
Mesaj25.09.2008, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi vista olmasında windowsa kurban olayım Laughing Laughing
Mesaj25.09.2008, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,
Paylaşımınız için sağolun...Güzel bir paylaşım...İnşallah bu Microsoft 7'nin sonu Vista gibi olmaz...Ha Vista ha bu.Görsellik aynı gibi görünüyor.Ama inşallah performans üzerinde bir kaç değişiklik yapmışlardır diye umut ediyorum...Yoksa Vista gibi pek kullanılmaz bu...

Paylaşımınız için tekrar tekrar sağolun...