Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2008, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava-sitem çok yavaş

Arkadaşlar şu anda bedava siteme 5 dk'da girebildim çok yavaş sitemde aynı durumda acaba bedava-sitem ve sitedemi bir sorun var yoksa internettenmi kaynaklanıyor cevaplarınızı bekliyorum
Mesaj26.09.2008, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Browserinizi değiştirerek deneyiniz.
Bu aralar internette'de arasıra yavaşlamalar oluyor,ondan kaynaklanabilir.
Bazen de bs yavaşlıyor,yani geçici bir sorun.

İyi eğlenceler..
Mesaj26.09.2008, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

opera ve ie 7 ile denedim sonuç aynı çok yavaş açılıyor
Mesaj26.09.2008, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bu aralar internette'de arasıra yavaşlamalar oluyor,ondan kaynaklanabilir.
Bazen de bs yavaşlıyor,yani geçici bir sorun.
Mesaj26.09.2008, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk başta bende sizin düşündüğünüz gibi düşündüm fakat sorunun tr.gg uzantılı sitelerde ve bedava-sitemde buldum çünkü internete hersiteye rahatlıkça girebiliyorum fakat tr.gg uzantılı sitelere ve bedava-sitem çok çok yavaş giriyor
Mesaj26.09.2008, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

fkentertainment yazmış:
ilk başta bende sizin düşündüğünüz gibi düşündüm fakat sorunun tr.gg uzantılı sitelerde ve bedava-sitemde buldum çünkü internete hersiteye rahatlıkça girebiliyorum fakat tr.gg uzantılı sitelere ve bedava-sitem çok çok yavaş giriyor

merhaba

bu sorunu bende sizin gibi bazen yasıyorum ama bu sorun geçici bir broswer hatasıdır bazen bedavaistemde de çalısmalar oluyor o yüzden bu tür aksaklıklar yasabilir endişe etmeyiniz sorun geçicidir zamanla düzeliyor çünkü

ayrıca bunun mozilla yada ie ile değiştirmenin bir faydası yoktur ikisindede aynı oluyor Wink
Mesaj26.09.2008, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki cevaplarınız için teşekürler
Önceki mesajları göster: