Forum'da ara:
Ara

Sitenizde Hangi Reklamlar Olsun
Gülen suratlı bedava sitem reklamları
  20%
[ 2 ]
Google Reklamları
  70%
[ 7 ]
Ne reklamı ya Paramı Verir Reklamımı Kaldırırım
  10%
[ 1 ]
Benim için fark etmez görselliğe önem vermiyorum
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 10

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Reklamı Yerine Google Reklamı

Sayın Adminler SiteSitemde Yöneticileri Ben Gösterdiginiz gülen adam iconlu reklamları hiç sevmiyorum yaklaşık bir hafta önce koydugunuz googl reklamları daha gzeldi siteye bir hava katıyordu bende cok sevinmiştim devamlı böyle olucak diye ama olmadı lütfen google reklamımızı bize geri verin ve su gülen yüzü sitelerimizden cekinn LÜTFEN benim gibi düşünenler buraya yazsın belkı selin abla bizi duyarrrrrrrrrr
Mesaj27.09.2008, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Kusura Bakmayın

Pc laptop oldugu için arada maus pede basmısım yazılar anlasılmamıs ama konu su sitelerimizde bedava sitem reklamı yerine gecen hafta yaptıkları gibi google reklamı koymalarını istiyorum sizde destek verirseniz seviniim site tasarımı için en güzel görüntü google reklamıydı bedava sitem reklamı hiçte güzel durmuyor lütfn destek cıkın belkı selin abla bize yardım eder
Mesaj27.09.2008, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Kusura Bakmayın

zumrutanamur yazmış:
Pc laptop oldugu için arada maus pede basmısım yazılar anlasılmamıs ama konu su sitelerimizde bedava sitem reklamı yerine gecen hafta yaptıkları gibi google reklamı koymalarını istiyorum sizde destek verirseniz seviniim site tasarımı için en güzel görüntü google reklamıydı bedava sitem reklamı hiçte güzel durmuyor lütfn destek cıkın belkı selin abla bize yardım eder

hayır böyle olmasın cünkü o zaman bazı arkadaş web sitesinden para kazanıyorlar ama ayrıyetten bide bedava sitemin google reklamları olunca kendi reklamlarına haliyle tıklanma oranı azalacak tır bu yüzden gülen yüzleri tercih ederim