Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.09.2008, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu: mp3 acil

arkadaşlar siteye mp3 rap-arabesk moturu kodu varmı sizde yardııııııııııım
Mesaj28.09.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

müzik arama motorumu?

.{Css , Html / Xhtml Coder..}
..{Pro Validation -- W3}

Mesaj28.09.2008, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

NasıL bir şey istiyorsun açıkca yazarsan yardımcı olabiliriz

Mesaj29.09.2008, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu: mp3

mp3 sayfası istiyorum yani mp3 calan bi motor istiyorum
Mesaj29.09.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu işinize yarayabilir
Kod:
<table width="120" border="1" align="center" cellspacing="0" cellpadding="0" bordercolor="#666666"> <tr>  <td height="40" bgcolor="#FFCC00" onMouseOver="this.style.backgroundColor = '#FFFF00';" onMouseOut="this.style.backgroundColor = '#FFCC00'; this.style.cursor='hand';" onClick="window.open('http://www.muziksitesi.be/muzik/yayin.php','muzik','resizable=yes,width=620,height=425')">  <div align="center"><font size="2" face="Trebuchet MS">Online  Müzik Dinlemek İçin Tıklayınız</font></div> </td> </tr> </table>
Mesaj29.09.2008, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu işinize yarayabilir
Kod:
<table width="120" border="1" align="center" cellspacing="0" cellpadding="0" bordercolor="#666666"> <tr>  <td height="40" bgcolor="#FFCC00" onMouseOver="this.style.backgroundColor = '#FFFF00';" onMouseOut="this.style.backgroundColor = '#FFCC00'; this.style.cursor='hand';" onClick="window.open('http://www.muziksitesi.be/muzik/yayin.php','muzik','resizable=yes,width=620,height=425')">  <div align="center"><font size="2" face="Trebuchet MS">Online  Müzik Dinlemek İçin Tıklayınız</font></div> </td> </tr> </table>
Mesaj29.09.2008, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bundan istemiyorum bu var bende pc den siteye kendim mp3 ekleyeceğim bi kod varmı lütfen yardım edermisinizi.yardımlarınız için şimdiden tesekkürler
Mesaj30.09.2008, 03:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

anladigima göre kendi mp3 calar kutu yapmak istiyorsun örnek bilgisayarinda olan musikleri bir mp3 calar icinde sitene eklemek istiyorsun dogru anlamisim dimi Wink

simdi ilk olarak Arrow .imeem.com/ <<<< üye oluyorsun

üyelik bedava

resim=1 yapman gereken budur Wink

resim=2 Paylasmaya devam

iyi eglenceler ve kolay gelsin

bu arada paylasim yapiyoruz ama insallah kural disi bir hatamiz olmaz cünki mp3 paylasimi benim bildigime göre yasak böyle birsey vardi ama tam olarak ne oldugunu bilmiyorum Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj30.09.2008, 04:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: mp3 acil

busurum yazmış:
arkadaşlar siteye mp3 rap-arabesk moturu kodu varmı sizde yardııııııııııım

Merhaba,
Bu bölümde sadece kodlar paylaşılır.
Bu konuyu genel problemler bölümünde açınız.
İyi eğlenceler.

Mesaj30.09.2008, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

konunun yeri genel problemler değil müzikler bölümüdür
bu adresten playlist hazırlayabilirsiniz
http://www.musicwebtown.com/community/index.php
iyi bayramlar Wink