Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2008, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu: İstanbul'un Değişmeyen Noktasında Yolculuk....

İstanbul'luların 24 Kasın 2007 'den Bu Yana Değişmeyen Tek Adresi Olan Mistanbul Şimdi Daha Özel , Daha Güncel , Ve Daha Fazla İçerikli...

Örnek Websitesi olan www.mistanbul.tr.gg için tıklayınız....

İstatistiklerde Yazan Facebook'ta Paylaş Linkine Tıklayıp Bu Muhteşem Güzelliği Facebook'tada Arkadaşlarınızla Paylaşmayı unutmayın...

www.mistanbul.tr.gg
Mesaj29.09.2008, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

İstanbul'a dair ne ararsak bulabileceğimiz bir site seni gerçekten tebrik ediyorum başarılar

Mesaj29.09.2008, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

TAsarım Hoş Güzel Basarının Devamını Dİlerim.Bedava Sitem Site YArışmasında ilk 8 girmeniz Büyük Bir gurur vericidir herlade.
Mesaj29.09.2008, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çalışmalarınızı herzaman takip ediyorum..Gerçekten çok hoş bir siteniz var.Başarılarınızın devamını diliyorum.. Wink
Mesaj29.09.2008, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
İstanbul'a dair ne ararsak bulabileceğimiz bir site seni gerçekten tebrik ediyorum başarılar
Mesaj29.09.2008, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ask-nett yazmış:
TAsarım Hoş Güzel Basarının Devamını Dİlerim.Bedava Sitem Site YArışmasında ilk 8 girmeniz Büyük Bir gurur vericidir herlade.

Evet Tabikide Çok Büyük Bir Onur ...

1.500.000 'dan fazla kişi arasından seçilmek ayrıcalık bana göre...

Teşekkür Ederim...
Mesaj29.09.2008, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
Çalışmalarınızı herzaman takip ediyorum..Gerçekten çok hoş bir siteniz var.Başarılarınızın devamını diliyorum.. Wink

Takip Etmeniz Çok İyi Yakın Bir Zamanda Artık Dahada Değişik Çalışmalarımız Olacaktır...(Söylemeyeyim Sürpriz Olsun: )

Teşekkür Ederim...
Mesaj29.09.2008, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek isteğim senin kadar güzel ve hoş sitem olmasını ama yapamıyorum boşverin siz yine de bizi tanıtıyorsunuz... BS olarak... başarılar.. (bu arada yardım ederseniz bana sevinirim:D)

Mesaj29.09.2008, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmatematik yazmış:
tek isteğim senin kadar güzel ve hoş sitem olmasını ama yapamıyorum boşverin siz yine de bizi tanıtıyorsunuz... BS olarak... başarılar.. (bu arada yardım ederseniz bana sevinirim:D)

Forumda Bir Yazım Vardı Bilmem Okudunuzmu..

Herşeyi İsteyerek Ve Sabrederek Yaparsanız Başarı Gelir Diye...

Mistanbul'un İlk Açıldığı Günü Bir Hatırlayın... Belki Forumda Resmi Vardır Hala

Love Tasarımını Kullanıyordum Ve Yine Sadeliğe Ve Güzelliğe Önem Vermiştim...

Ama Şimdi Eskisinden Binlerce Fark Var...

Herşey Pat Diyince(Argo) Olmuyor.. Zaman Gerekli...

Başarılar...
Mesaj29.09.2008, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabi Çok Haklısıız Ama Ben Sizden Daha Önce Bs deydim... Bazılarınız Haatırlar hepsifull adlı sitem ile ben vardım burda 1.5 sene oldu hemen hemen... tabi haklısınız dedim ama benim ailem pc ye izin vermiyor pke arada sırada açabiliyorum bu yüzden bs de ilerlerde değilim... bşarılar

Mesaj29.09.2008, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmatematik yazmış:
Tabi Çok Haklısıız Ama Ben Sizden Daha Önce Bs deydim... Bazılarınız Haatırlar hepsifull adlı sitem ile ben vardım burda 1.5 sene oldu hemen hemen... tabi haklısınız dedim ama benim ailem pc ye izin vermiyor pke arada sırada açabiliyorum bu yüzden bs de ilerlerde değilim... bşarılar

Bedava-Sitem Açılalı 1 Sene Olduğunu Hatırlatırım

Ayrıca Mistanbul 24 Kasım Da AÇıldı...

Ben 10 Eylül 2007'den Beri Buradayım... (SADECE HATIRLATMA...)
Mesaj29.09.2008, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok yani bs açılalı ben tahmin ya da ortalama gibi birşey dedim gerçek de tabi öle değildir. ben sorcam zaten cunobag a ne zamandan beri burdayım diye... saygılarımla...

Mesaj29.09.2008, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

e bu arada sitenin tasarımı o tasarım sitesinden alınan tasarımlardan en iyisi çok güzel bir seçim

Mesaj29.09.2008, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin tasarımı ve içeriği çok güzel...
Mesaj29.09.2008, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmatematik yazmış:
e bu arada sitenin tasarımı o tasarım sitesinden alınan tasarımlardan en iyisi çok güzel bir seçim
Önceki mesajları göster: