Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2008, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Profillerde ki Gözler

Entresandır bedava-sitem.com adresindeki kullanıcıların ortalama %45 inde (doğru veriler değildir ortalama verilerdir.doğru ve güvenilir veriler için türk istatistik kurumuna danışın) farklı farklı göz resimleri var neyi temsil ediyor bilemiyorum kullananlar cvp versinde bizde profilimize göz ekleyip millet bizimde profilimize göz atsın Very Happy
Mesaj29.09.2008, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet olabilir
Mesaj29.09.2008, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

olabiliri tok arkadaşım bu böyle dikkat eden demek ki yok açıklama yok mu Cüneyt Hocamda kullanıyor anlamıne hocam en bilgili kişiye soralım ki bilgilerimizi paylaşalım
Mesaj29.09.2008, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam soralım olmadı bizde bi göz bulur koyarız
Mesaj29.09.2008, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

herhalde bu konudn sadece biz şikayetçiyiz koca forumda her görüntüleyen cvp yazsın ki bilelim yaw
Mesaj29.09.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben şikayetçi değilim ki isteyen koyar
Mesaj29.09.2008, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
olabiliri tok arkadaşım bu böyle dikkat eden demek ki yok açıklama yok mu Cüneyt Hocamda kullanıyor anlamıne hocam en bilgili kişiye soralım ki bilgilerimizi paylaşalım

Merhaba,
Hani bir söz vardır: Zevkler ve renkler tartışılmaz Razz
Bu tercihlerle alakalı bir konu,bunun için başlık açılması bile abesle iştigal yani Razz
Net ortamında profil resimleri o profilin sahibinin karakterini yansıtır bir anlamda.Kişi ne tür ve tarz resimler seçiyorsa ya o şekilde biri olmak istiyordur yada bilinçaltında yatan bir ruh hali vardır.
"Göz" resimleri bakana bakıldığını hissettirir,böylecede yazılan mesaj daha dikkatli ve uslubuna uygun yazılır.
Tabi bu uslupta göz resminin etkisi kişiye göre değişir.
Bunlar tamamen kişisel görüşlerim Razz
İyi eğlenceler.
Mesaj29.09.2008, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen şikayetçi değilsen neden mesaj attın bak kimlerin mesaj atmasını istiyoruz iyi oku tek şikeyetçi olduğum konu buykadar çok olmasına rağmen koyanlar için bu gözler ne anlam taşıyor kimse açıklamıyor belki özel biir anlamı vardır demeyin herkesin mi özel bir analamı ola-cak kimse inanmaz
Mesaj29.09.2008, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
sen şikayetçi değilsen neden mesaj attın bak kimlerin mesaj atmasını istiyoruz iyi oku tek şikeyetçi olduğum konu buykadar çok olmasına rağmen koyanlar için bu gözler ne anlam taşıyor kimse açıklamıyor belki özel biir anlamı vardır demeyin herkesin mi özel bir analamı ola-cak kimse inanmaz

belki de vardır ya da resmi görmüştür beğenip koymuştur
Mesaj29.09.2008, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bendede El Var , Moda Olur Oda.. Razz

Herkesin Zevkleri Farklıdır .

İyi Eglenceler.. Wink
Mesaj29.09.2008, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw ben nededim siz nediyorsunuz adam diyorki zevk meselesi tamam zekine karışılamaz ben dedim ki göz koyanlar anlamını açıklasın millet konuyu değiştirdi gitii Cünety Hocam açıkladı ben proilinde göz olanlartın açıklamasını istiyorum
Mesaj29.09.2008, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Üstte açıkladım ama konu giderek tartışma ortamına dönüşmekte.
İyi eğlenceler.
Önceki mesajları göster: