Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.10.2008, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Bannerim nasıl olmuş.

Arkadaşlar banner tasarımım nasıl olmuş sizce fikirlerinizi söylermisiniz tşkler.
Mesaj01.10.2008, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Harika Bir Site Başarılar Very Happy
Mesaj01.10.2008, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

degmiş yani verdigim ücrete Very Happy
Mesaj01.10.2008, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne Ücreti Shocked
Mesaj01.10.2008, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

kısa mesaj ücreti:D ne olacak site tasarımına yardım eden arkadaşa ufak bir ücret hakkıdır yani ben anlamam böyle şeylerden Wink sen yapabilirsen sana vereyim..
Mesaj01.10.2008, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Her İşi Parayla Yapsaydım Forumda Ne Arardım Exclamation
Ne Demiş Konfüçyus : BİLGİ GÜÇTÜR,PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR !
Mesaj02.10.2008, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

o halde söyle bakıyım bu banner hangi programla tasarlanmış.
Mesaj02.10.2008, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Programla tasarlamış Laughing
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj02.10.2008, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş banner süper ve site baya bi içeikli olmuş...Daahada çoğaltmaaan dileğiyle...siteme beklerim
Mesaj02.10.2008, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bannerın güzel peki benimki nasıl

Mesaj02.10.2008, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site daha bitmediki.. çok dikkatli yapılması gerekn bir site tam olarak bittiginde buraya sunarım umarım yanlış birşey yapmayız dinimiz açısında.
organik senin banner nerdeki... Question Neutral
Mesaj02.10.2008, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açık konuşmak gerekirse bannerin çok çok basit olmuş.Böyle bir bannere konu açılması bile çok komik gerçekten.Yaptığın siteye gelince.İnş güzel şeyler yaparsın ama pek beğenmedim.Başlıkta bulunan flasha çok büyük emek harcanmamış.Action script bile kullanılmamış.Bunu yapan kişiye para verdim diyosun.O yapılan şey çocuk oyuncağı.Bide paramı verdin.Herneyse.Başarılar Wink
Mesaj02.10.2008, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Delicelove şimdi çocuk gibi benim babam senin babanı döver gibisinden atışmıyalım Smile yani güzel veya kötü yorumu bilmek önemli olan ama kullandıgın template her nerden aldıysan editlemek eger senin işinse profesyonelce ne diyelim Very Happy senin siten güzel hayran kaldım. Konu açmaya gelince degerlendirme alanı oldugu için öncelikle tasarımda bir kaç gözün bakmasıyla ortaya atılan begeniler daha bir önemli birşeyler ortaya koymak için.
Mesaj02.10.2008, 23:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

delice bende bunun cevabını arıyordum belki görmedıgımiz için bize hoş gözüktü flash Wink hangi programda yapılmış söylermisin bende ögrenmek istiyorum. Arkadaşa sordum ama bilmiyor sanırım. neden düzenle butonu kalkmış bee..
Mesaj03.10.2008, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzell olmuş ellerine sağlık
Önceki mesajları göster: