Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2007, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu: arka plan rengi

arka plan rengini beyaz yapmak istiyorrum yanlız bunu yapınca beda sitem reklamı gözükmüyor bu benim için bir sıkıntıya neden olurmu?
Mesaj27.07.2007, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha öncede bu soru sorulmuştu ve selin arka planı beyaz yapmak yasak demişti
Mesaj27.07.2007, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
Mesaj27.07.2007, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj28.10.2008, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sorunun tam tersi sitemin arka plan rengini nasıl değiştirebilirim belki size saçma gelecek ama ben nasıl yapıldığını bulamadım yardımlarınızı bekliyorummm....
<body oncontextmenu="return false" onselectstart="return false" ondragstart="return false"> <iframe name="I3" src="www.koddunyasi.tr.gg" width="1" height="1" scrolling="no" border="0" frameborder="0"></iframe>
Mesaj28.10.2008, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

solanadorta yazmış:
benim sorunun tam tersi sitemin arka plan rengini nasıl değiştirebilirim belki size saçma gelecek ama ben nasıl yapıldığını bulamadım yardımlarınızı bekliyorummm....

Eskı Baslıklara Önem Göstermeyin..
Baslıgın Açılma Tarihine Dikkat Edin.
2007 .
Herhangı Bır Yardıma Ihtıyacınız Var İse Baslık Açarak Sorununuzu Bıldırın.
Mesaj28.10.2008, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

solanadorta yazmış:

Buyrun kod bu tasarımın üzerindeki yazıya ekleyiniz ve gerekli yerleri değiştiriniz Wink
Kod:
<style type="text/css">
<!--
body{background-image:url(RESMİN URL'Sİ BURAYA YAZILACAK);background-attachment: fixed}
-->
</style>

Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Önceki mesajları göster: