Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.10.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu: ***---*** TurkPTC TeamS Sizde KatıLıN SiZDe KazANıI***---***

www.gizlipara.tr.gg Sitemiz TurkPTC Teams Takımını Kurşmuştur Hadi Sizlerde Katılın Sizlerde Kazanın Sizin Başınız Kelmi Very Happy Herkesi Bekliyoruz ...
Mesaj02.10.2008, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ***---*** TurkPTC TeamS Sizde KatıLıN SiZDe KazANıI***--

gizlipara yazmış:
www.gizlipara.tr.gg Sitemiz TurkPTC Teams Takımını Kurşmuştur Hadi Sizlerde Katılın Sizlerde Kazanın Sizin Başınız Kelmi Very Happy Herkesi Bekliyoruz ...

Güzel site ancak benim henüz siteden para alacak kadar iddalı ne içeriğim nede tasarımım var :=)
Mesaj02.10.2008, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Sizzlerde Bizim Gibi Kazananşardan Olun

arkadaşalr kendine güvenen iddialı olan herkes kazanabilir aslında çok basit iş sitemizde kanıtlarımız war göz atabilirsiniz ve bizim grubuma üye olarak TuRKPTC.com sitesinden para kazanmak isteyen herkkes www.gizlipara.tr.gg göz atsın emin olun para kazanmak bukadar kolay olmamıştı sadece günde 10dk nızı ayıracaksınız... nese ayrıntılı bilgi sitede
Mesaj02.10.2008, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu: www.kodbanla.tr.gg

kardeş ben senın sitede yazdıkalrını okudum. yapabilirim diye düşünüyorum üye olduk hergün reklamlara tıklayacam. bu arada artık bende TurkPTC Teams Lıyım Wink Very Happy
Mesaj03.10.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu: www.gizlipara.tr.gg

hoşgeldim grubumuza TurkPTC TeaMS Grubumuz Diğer Üyelerini Bekliyor Hadi Herkes Tempo...
www.gizlipara.tr.gg
Önceki mesajları göster: