Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.09.2008, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme flash koyuyorm ama calısmıyo neden???yardım lutven

baslk taki gibi yazı flash ları koyuyorum alan beyaz ama gostermiyo flashı http://www.oyun-tabirci.tr.gg
Mesaj30.09.2008, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardım eden yokmu arkdslar
Mesaj30.09.2008, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj04.10.2008, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr biz salak değiliz ya kusura bakma ama bu ba konuyla benzer hemen hemen bütün konuları dolaştım sen bu linki vermişsin konu yıkanmış bizim sorunumuz o değil flash kendimizde siteye uyguluyoruz ama çalışmıyo senin gönderdiğin çok farklı bişey lütfen DİKKAT ! Wink [/code]
Mesaj05.10.2008, 05:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozsevkat yazmış:
net-tr biz salak değiliz ya kusura bakma ama bu ba konuyla benzer hemen hemen bütün konuları dolaştım sen bu linki vermişsin konu yıkanmış bizim sorunumuz o değil flash kendimizde siteye uyguluyoruz ama çalışmıyo senin gönderdiğin çok farklı bişey lütfen DİKKAT ! Wink [/code]
kimse sana o tür bi muamele yapmadı yanlış anlamışsın. konuyu ayrıntılı anlatsan daha saglıklı yardım edilir sana. tam olarak sorunu sölersen, flashı nerden aldın, kendinmi yaptın ,nereye upload ediyosun,kodu nereye yapıstırdın. hiç bilemedin örnegini yolla yardımcı olalım.burası bi forum herkes bildigini paylaşırsa ögretici olur.kolay gelsin
Mesaj05.10.2008, 06:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet hakaret edici sozler soylemeyelim lutvenn yardım larınız için tşkler
Mesaj05.10.2008, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

@oyun-tabirci

Konuyu Bıraz Daha Açarsan Yardımcı Olmaya Çalısacagım..

İyi Eglenceler.. Wink
Önceki mesajları göster: