Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2008, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Beklenen oyun geliyor Call of Duty 5: World at War

Activision, yüksek performanslı bilgisayar üreticisi Alienware ile ortaklığında Call of Duty 5: World at War çıkışı için ilginç etkinlikler sunacağını bildirdi.

8 Kasım'da Avustralya'daki Swinburne Üniversitesi'nde yapılacak olan etkinlikte 100 tane Alienware bilgisayarı ve 100 tane Xbox 360, ziyaretçilerin Call of Duty 5: World at War'u oynayabilmek için hazır olacak. Ayrıca katılımcılar James Bond Quantum of Solace oynayıp ödüllü Guitar Hero yarışmasında yer alabilecekler. AMD, ATI, Razer, LG, Microsoft gibi firmaların da yeni ürünleri ile boy göstereceği etkiniğe bilet alıp katılanlara Spiderman 3'ün PC sürümünün de dahil olduğu birçok hediye verilecek. Call of Duty 5:World at War'un çıkış tarihinin ise 11 Kasım olması bekleniyor.

www.msnskins.tr.gg www.webmasteracil.tr.gg www.1garipyolcu.tr.gg
Mesaj05.10.2008, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Bu oyun harika ya...Benim tavsiyem...Ama fazla oynamaya fırsat bulamıyorum... Crying or Very sad
Mesaj05.10.2008, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Bu oyun harika ya...Benim tavsiyem...Ama fazla oynamaya fırsat bulamıyorum... Crying or Very sad
Mesaj05.10.2008, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bu oyunun daha 3 üncüsünü oynamaya firsat bulamadim.
5 inci cikmiş Rolling Eyes

NETTURK DEĞİŞİYOR COK YAKINDA...
Mesaj05.10.2008, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 çıkmadı 1-2-4 şimdi 5 Wink

www.msnskins.tr.gg www.webmasteracil.tr.gg www.1garipyolcu.tr.gg
Mesaj05.10.2008, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 çıktı ama ps2 ye çıktı.Lütfen yanlış bilgi vermeyelim
Önceki mesajları göster: