Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2008, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Pusu cular

toplanıyoruz burada kurtlar vadisi sevenler buluşsun ....
Evet arkadaşlar yeni bölüm 9 ekimde görüşve düşünceleriniz nelerdir ?
Mesaj05.10.2008, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Bence bu sezon Kurtlar Vadisi daha aksiyonlu ve daha derin devlet işine girecek gibi görünüyor...Vallahi Kurtlar Vadisi'ne başarılar diliyorum.Mükemmel bir filim.Fakat annem yüzünden izliyemiyorum.Bende malesef bilgisayardan izliyorum... Very Happy Wink
Mesaj05.10.2008, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Merhaba,

benimsitem1993 yazmış:
Merhaba,

Bence bu sezon Kurtlar Vadisi daha aksiyonlu ve daha derin devlet işine girecek gibi görünüyor...Vallahi Kurtlar Vadisi'ne başarılar diliyorum.Mükemmel bir filim.Fakat annem yüzünden izliyemiyorum.Bende malesef bilgisayardan izliyorum... Very Happy Wink

bizim ailede sadece ben ve arasıra babam izlio bizde amcamla evde dizinin başladığı andan itibaret tv kumandasını kimseye kaptırmıyoruz Smile=
Mesaj05.10.2008, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Pek Sevmiyorum Daha Doğrusu Hiç sevmiyorum Razz
Beni Aksiyonlu Filmler Geriyo Bana Çok Saçma Geldi Kurtlar Vadisi Ama Sevenlere Birşey Diyemem Wink

Mesaj05.10.2008, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk başladığı sıralar o kadar güzeldi ki Çakırın oynadığı zamanlar Çakır adamı arada bi güldürüyordu şimdi Muro var ama o adama pek gülebildiğimi söyleyemem...
Mesaj05.10.2008, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

42.bölüm fragmanı
http://www.stargundem.com/index.php?news=21921
Mesaj05.10.2008, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni sezon fragmanını Kvp'nin resmi sitesinden izledim bu sezonun bol aksıyonlu ve guzel gececegı daha ılk bolumden bellı..

Mesaj05.10.2008, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
Yeni sezon fragmanını Kvp'nin resmi sitesinden izledim bu sezonun bol aksıyonlu ve guzel gececegı daha ılk bolumden bellı..

evet