Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2008, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorumlar hakkında ?

ARKADASLAR SAYFALARA YORUM YAZMAK İSTEYENLER OLUYOR ANCAK YORUMU GÖNDERİNCE SİRTEYE KAYDOLMUYOR HATTA DİYOR 1 AYDIR YÜZLERCE YORUM GELECEK AMA HATTA YUZUNDEN GELMİYROU BU BİR VİRUSMU YOKSA AYARLARLA İLGİLİMİ YARDIM :S

En son ketencikoyugs tarafından 04.10.2008 13:34:55 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.10.2008, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

Teknik Problemden Kaynaklanıyordur..

support( at )bedava-sitem.com ' a durumu özetleyen bi mail at..Wink

Mesaj04.10.2008, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
ben ekledim sorun yok
yorum gözüktü ..
farklı bir tarayıcı deneyin
mozilla-opera vs.
iyi eğlenceler Wink
Mesaj04.10.2008, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

marasultraslan yazmış:
Merhaba,
ben ekledim sorun yok
yorum gözüktü ..
farklı bir tarayıcı deneyin
mozilla-opera vs.
iyi eğlenceler Wink

Evet şimdi farkettim sn. marasultraslan; '' ........ '' Smile
Mesaj04.10.2008, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama siz ziyaretci olarak eklemiyosunuz normal nickinizle ama ben kendi nickimle sitede ofline gözüküyorum online oldum halde bende ekleyemiyorum
Mesaj04.10.2008, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

yada sayfadaki msj lar afzla oldu için daha msj alamıyomu öle bir şleyi varmı bya bi msj ana sayfaya geldi ama öle olabilr belki bilen varmı yardım
Mesaj04.10.2008, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ketencikoyugs yazmış:
yada sayfadaki msj lar afzla oldu için daha msj alamıyomu öle bir şleyi varmı bya bi msj ana sayfaya geldi ama öle olabilr belki bilen varmı yardım

Merhaba,
Yorumlardaki spam koruması nedeniyle mesaj ekeleyemiyor olabilirsin..
Şuan ben de ekledim oldu..
Spam korumasını azaltmak için;
Ekstraları Değiştir
yorum Ekstrayı değiştire tıklayın..
Spam koruma: Her ziyaretçi sadece bir yorum yapabilir... kısmını azaltın yada en alttaki
Spam koruması aktive edilsin mi kısmını boş bırakıp kaydedin..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj04.10.2008, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten spam şeyini boş yani orası boş onu karıştırma msj sayısıda en az 5 başka az sayıya düşürme imkanım yok eeeee nie olmuyo
Mesaj04.10.2008, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

ketencikoyugs yazmış:
zaten spam şeyini boş yani orası boş onu karıştırma msj sayısıda en az 5 başka az sayıya düşürme imkanım yok eeeee nie olmuyo

Merhaba,
Eğer üst üste mesajlar yazmaya çalışıyorsanız yazamassınız her 5 dk. bir mesaj yazma imkanınız var..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj05.10.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok her 5 dakikada bir msj atma hakı var biliyorum onu ama 5 dakika unsuruyla ilgili değil bir msj atıktan sonra istersen 30 dkk bekle digerini atamıyosun daha dogusu hiç msj atamıyorum ziyaretci defterinden haric sayfalara msj gitmiyo bazen ben bedeva siteye girşi yapınca ofline gözüküyorum sitemde ve bedava sitemdede benim ayarlarımla ilgili bişeymi sadece ben değil ziyaretciler bile yorum yapamıyor
Mesaj05.10.2008, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardım lutfen köy dernegı siteyi ziyaret edecek yorum yapma problemini cözemesem sitem köy sitesi olarak kabul edilmez
Mesaj05.10.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Orayı 30 dk olarak değiştirniz

iyi eğlencelr