Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2008, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu: ilginç

Rize'de esnaflık yapan Ayhan Sözer, gelen 82.500 milyon YTL'lik telefon faturasıyla şoke oldu

Rize’de bir kişiye ait ev ve iş yeri telefonlarına toplam 82 milyon 500 bin YTL, bir başka vatandaşa ait ev telefonuna ise 41 milyon 200 bin YTL fatura gelmesi şaşkınlık yarattı.

İl merkezinde esnaf olan Ayhan Sözer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ev ve iş yerine her ay genellikle 40-50 YTL civarında telefon faturası geldiğini belirtti.

Faturalarını düzenli olarak ödediğini ifade eden Sözer, "Ancak bu ay gelen telefon faturasını görünce şok oldum. Çünkü ev telefonuna 13,75 YTL, iş yeri telefonuma ise 92,25 YTL dönem borcu görünmesine rağmen, ev telefonu için 41 milyon 200 bin YTL, iş yeri telefonu için ise 41 milyon 300 bin YTL ödenmemiş borcum olduğu yazıyordu" dedi.
Faturaları görünce büyük şaşkınlık yaşadığını anlatan Sözer, sorunun çözümü için Türk Telekom’un müşteri hizmetlerini aradığını aktararak, şunları söyledi:
"İl Telekom Müdürlüğü müşteri temsilcisine giderek durumu anlattım ve faturaları gösterdim. Yapılan inceleme sonucunda bana son ayın dışında borcum olmadığı, faturada yazan rakamın basım hatasından olabileceği söylendi. Bunun üzerine ben de faturada yazan dönem borcumu ödedim."
Sözer, başka kişilere de bu şekilde fatura geldiğini duyduğunu belirterek, "İnsan böyle bir faturayı görünce sağlık sorunu yaşayabilir. İlgililerin bu tür şeylere dikkat etmesi gerekiyor" dedi.
Mesaj05.10.2008, 12:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj05.10.2008, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Paylaşımın için teşekkürler... Wink
Mesaj05.10.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

O ne ya o kadar telefon faturası mı olur 24 saat konuşsan o kadar olmaz Mr. Green

Teşekkürler..
Mesaj05.10.2008, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet! 24 saat Amerika'yla Konuşsan yine o kadar olmaz...
Mesaj05.10.2008, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj05.10.2008, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay Be!
Ne Basım Hatasıymış O Paraya Neler Alınır Razz
Teşekkürler ve İyi Eğlenceler!