Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2008, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu: free css template de sorun varr.

arkadaslar free css templateyi siteme ekliyorum ama cok değişik çıkıyor bi bakar mısınız nerede hatam var diye.bide sorunu bana söylerseniz sevinirim.
Mesaj05.10.2008, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok değişik çıkmasının sebebi sanırım resimleri eklemediğinizi düşünüyorum
Mesaj05.10.2008, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanırım evet çünkü başlık resminin olması gerek.peki bu resimleri nasıl ekleye bilirim.bilginiz varsa cvp yazın.cok saolun.
Mesaj05.10.2008, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

guvenlikprogramlari yazmış:
sanırım evet çünkü başlık resminin olması gerek.peki bu resimleri nasıl ekleye bilirim.bilginiz varsa cvp yazın.cok saolun.

templatei indirdiğiniz dosyanın içinde resimleri olması gerek onu sitenize yükleyin ve onları bağlayın sorununuz çözülecektir
Mesaj05.10.2008, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte sorun da burada evet indirdiğim templatenin resimleri var ama ben onları nasıl ekliyeceğimi bilmiyorum.
Mesaj05.10.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte sorun da burada evet indirdiğim templatenin resimleri var ama ben onları nasıl ekliyeceğimi bilmiyorum.

resimleri resimlerimi yönetten ekleyiniz ondon sonra tasarım ayarları gelişmiş ayarlarda resimlerin konumunu bulunuz ve yüklemiş olduğunuz resimlerib konumunu alıp yapıştırınız ve kaydediniz dediklerimi şayet anlamadıysanız
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=33273&start=0 linke bakınız kolay gelsin Wink
Mesaj05.10.2008, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saolun yapmaya çalışıyorum.
Mesaj05.10.2008, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saolun yapmaya çalışıyorum.

rica ederim