Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2008, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemden kod yetersizliğinden resimler çalınıyor acil kod

Sitemdeki kod yetersizliğinden sitemdeki kendi yarattığım 200 tane desen çalınıyor bu mozilla firefox opera ile çalınabiliyor resimler sırf bu yüzden tüm resimlerimi sitemden silmek zorunda kaldım, ama izmir.net sitesinde resimler mozilla opera ile daği çalınamıyor kopyalanamıyor buda sizde eksikilik var demektir! bu siteyi siz yarattınz resimlerin çalınmasını önlemek içinde kodları gönderiniz lütfen bekliyoruz Crying or Very sad
Mesaj05.10.2008, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.10.2008, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gönderdiğiniz kodları tasarım üzerindeki alt yazı bölümüne gönderdiğiniz tüm kodları kopyalamadım ama opera 9.5 internet sürümü ile yarattığım desenler yine çalınabiliyor tekrar silmek zorunda kaldım lütfen opera internet sürümüyle resimlerin kopyalanmasını engelleyici kod gönderiniz bekliyoruz Crying or Very sad
Mesaj07.10.2008, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acil kod bekliyoruz Crying or Very sad
Mesaj07.10.2008, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemdeki kod yetersizliğinden sitemdeki kendi yarattığım 200 tane desen çalınıyor bu mozilla firefox opera ile çalınabiliyor resimler sırf bu yüzden tüm resimlerimi sitemden silmek zorunda kaldım, ama izmir.net sitesinde resimler mozilla opera ile daği çalınamıyor kopyalanamıyor buda sizde eksikilik var demektir! bu siteyi siz yarattınz resimlerin çalınmasını önlemek içinde kodları gönderiniz lütfen bekliyoruz Crying or Very sad Acil kod
Önceki mesajları göster: