Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.10.2008, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Mouse Simgeleri

Merhaba,

Web sayfasında mouse çeşitli resimler eklenilebiliyor, fakat mouse simgesi eklenilecek resimler ilgili programlarda oluşturulsa dahi bedava sitem resimler bölümünden mouse simge resimleri ekleyemedim, sadece hazır mouse simgelerinin bulunduğu adresleri (Url) yazarak ilgi adreslerden ekleyebiliyorum. Mouse simgesi (simge.ani) resimler bölümünden eklenebiliyormu? Eğer eklenemiyorsa mouse simgesinin resimler bölümünde eklenebilmesi için gerekli düzenleme yapılabilirmi?

Hayırlı Bayramlar.
Mesaj01.10.2008, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mouse resmi eklerken siteye herhangi bir hata mesajı ile karşılaşmadım ama şimdilik resmi açmaya kalkınca 404 hatası verdi. Belki yeni yüklediğimdendir. Sonra tekrra bakacağım çalışıp çalışmadığına.
Mesaj05.10.2008, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu: mouse simgeleri

Forumda bulduğum bir siteye mouse simgesini kaydettim, internet adresini (url) yazarak hazırlamış olduğum mause simgesini tasarım ayarlarından web sayfama ekleyebildim, Şimdilik sorun çözüldü teşekkür ederim.
Mesaj05.10.2008, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş başka siteye yükleyerek yapabiliyor zaten. Mouse imleçlerini bedava-siteme yüklemek istiyor. Ben yüklemeyi denedim ama "404 - Not Found" hatası veriyor.
Mesaj06.10.2008, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum

Önceki mesajları göster: