Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2008, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Mavi Dünya Tertemiz Hizmet İçin Geliyor :)

Merhaba Arkadaşlar Sitemiz Şuanda Bakım Aşamasına Alınmıştır Yinede Özelliklerini Ve Nasıl İçerik Taşıyacağını Söyleyerek Yorumlarınızı Almayı Düşündüm Umarım Bunu Yapmakla Kuralları İhlal Etmedim Çünkü; Site Şuanda Yapım Aşamasında Ve Giriş Yapılmıyor Sadece Anlatım Yapılıyor Ama Yorumlarınızı Duymak İstiyoruz O Yüzden Şu Şekilde Sitemizi Açıklıyorum;

Bedava Sitem Genelinde Yararlı Hizmetler Vercektir
Örnek Olarak ;
Form Oluşturma,Site Geliştirme,Ücretsiz Servisler,Resim Ekleme,Ekstraları Kullanma,Sorulara Cevap Verme Ve Birçok Yararlı Bilgiyi Barındırcaktır Bununlada Kalmayıp Müzik Sitesiyle Size Müzik Ziyafeti Verecektir Ve Online Radyo Sitemiz Olacaktır (Sohbette Dahil) Her Sitemiz İçin Farklı Css Tasarımlar Kullanılacaktır Elimizden Geldiğince Css Tasarım Hizmeti Sunulmaya Çalışılacaktır Bedava Siteme Yeni Üye Olan Ve Aklında Sorular Olan Arkadaşlara Resimli Anlatım Yoğunluğuyla Anlatımlar Oluşturulacaktır Sitenizi Nasıl Yükseltebileceğiniz Hakkında Fikir Ve Öngörüşler Verilecektir Ve Bütün Bunlar Yapılırken Bedava Sitemin Çok Değerli Yöneticilerin Koymuş Olduğu Gerekli Kural Ve Sözleşmeler Unutulmadan Yapılacaktır Kısaca Tr.Gg ye Fark Yaratacak Bir Site Geliyor Ama Anlatması Kolay Yapması Zor O Yüzden Sizlerden İstediğimiz Zaman Ve Bunu Anlatma Sebebimiz Bu Bilgilerin Size Ne Kadar Yararlı Olacağını Öğrenmektir Yorumlarınızı Bekliyoruz Eklemek İstediklerinizi Bize Sunarsanız Seviniriz Hepinize iyi Günler Hayırlı Ramazanlar
Mesaj25.09.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Arkadaşlar yorumlarınızı Bekliyorum İyi Yada Kötü Sitemiz Bugün 15:30'da Açılcaktır Görüşlerinizi Bildiriniz teşekkürler
Mesaj25.09.2008, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

15:30 u geçti daha açılmamış
Mesaj25.09.2008, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten yapım aşamasında nasıl yorum yapalım?
Mesaj25.09.2008, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

nett-oguzhann yazmış:
siten yapım aşamasında nasıl yorum yapalım?

Katılıyorum ve üstteki arkadaşin deddiği gibi Saat 15 46 hala acılmadı..
Mesaj25.09.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özür Diliyorum Biraz Aksaklık Oldu Yapım Aşamasında Ama Şimdi İçerikler Atıyorum Ve Yapım Aşaması Kalkmış Oluyor Şuanda Girebilirsiniz İntro Uğraştırdı Biraz K.bakmayın
Mesaj25.09.2008, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Menü linklerine el at bence . Url adreslerini düzeLt. Wink
Mesaj05.10.2008, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Sitemize Yeni LinklerAktif Edildi Müzik Sitemizde Yakında Geliyor Ama Sizden Şuanki Sitemiz Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum Hİç Yorum Yapan Yokmu
Mesaj05.10.2008, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

@MaviDünya

Yaptın yine yapacağını tebrikler Very Happy

Müzik Sitenin tasarımına aşık oldum ya Razz
Mesaj05.10.2008, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

@dikkat

MaviDünyaMüzik sitende Reklam alanı arkaplan'dan gözükmüyor Wink
Mesaj06.10.2008, 00:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

media-turk yazmış: