Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.10.2008, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Mesaj04.10.2008, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Voooovvv!Allah'ım ne şık bir tasarımı var ya...Arkadaşım paylaşımın için çok teşekkür ederim...Bunu siteme ekleyeceğim.Fakat bu müzikler Copyright hakkı ile korunmuyor mu?Bedava-Sitem.Com adresi 1-2 önce bununla ilgili bir yasak getirmişti ama...Eklersem sitem silinir mi diye düşünüyorum şuan. Wink
Mesaj04.10.2008, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınız süper olmuş başarılar Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj04.10.2008, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Voooovvv Smile müzik dinliyoruz odamı yasak. indirme konusu mevcut degil sadece upload edilen paylaşıma sunulan şarkılar. Bizi alakadar etmiyor yani dizzler sitesine yükleyen düşünsün Wink
Mesaj06.10.2008, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu: player hk.

şifre soruyor arkadaşım.şifre engelini nasıl geçicez
Mesaj06.10.2008, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar mümkünse yazmayın özelden bana arkadaşın konuşma uslubuna bak ziyaretçi bölümüne yazmış gelde gülme Smile

la kardeş benim de sitem var ama hiç bi şey ekleyemedim bana yardım edersen sevinirim buda benim site adresim www.tsavvufagidenyol.tr.gg ve müzik programını nasıl ekleyecegimi söylersen sevinirim buda msn adresim mahmut.karsl( at )hotmail.com buradan da ulaşabilirsin bana :'(
Mesaj06.10.2008, 21:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şifre falan istemez ankakusu.. ee gidip benim şifremi yazacak olursan onuda veremem:) sadece kayıttakılerle yetinebilirsin benim verdigim kodu eklediysen.
kendine ait şifresi sana ait birşey istiyorsan siteye üye olman lazım Wink
Mesaj09.10.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel bir mp3 siteme ekledim tavsiye ederim yalnız bu listeyi değiştirmek mümkünmü mesela sadece türkü olsa... Smile
Mesaj10.10.2008, 05:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
inceleyiniz
kendinize özel playist yapabilirsiniz ..
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=34117
iyi eğlenceler Wink
Mesaj10.10.2008, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

SAOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Mesaj10.10.2008, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizde sağolun arkadaşlar.
Türkü eklermiyim cevabı verilmişti ve tekrardan:) evet istediginiz tarzda müziklerle dolu bir player tasarlıyabilirsiniz o sitede ee tabi benim verdigim kod ile degil o siteye girip üye olmak şartıyla. zaten üye oldugunuz anda kendi sayfanıza girdiginizde playeriniz karşınıza çıkacak artık gerisini ugraşarak çözebilirsiniz Wink

Arrow Özelden bir sürü arkadaş mesaj atıyor nasıl eklerim veya nasıl yapılır diye.. Burda zahmet edipte biraz sayfaları araştırırsanız bulursunuz..
Anlatımı yapılmıştı PLAYER nasıl eklenir veya siteye üyelik resimli anlatımı ama ne yazıkki forumdan Düzenle butonu kaldırıldıgı için (Hangi akla hizmet belirsiz) silinen ilk konudaki resimleri yeniliyemiyoruz.
Mesaj12.10.2008, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel bişey teşekkürler.. kendi tasarimi yapacagim konusunda az yardimci olsan Embarassed
Mesaj12.10.2008, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapamiyorummmm Crying or Very sad
Mesaj13.10.2008, 04:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

kayrimankaku yazmış:
yapamiyorummmm Crying or Very sad

Merhaba,
neresini yapamıyorsunuz tam olarak ?
iyi eğlenceler..
Mesaj13.10.2008, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu: