Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.10.2008, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Siyah-Beyaz Üst Menu İsteği ?

Öncelikle merhaba,

Bana bjk tasarımı için üst menü lazım renk olarak siyah-beyaz ve gri olabilir..İnşallah yardımlarınız dokunur ve bundan kesinlikle eminim..Konu yanlış yerde açmamışımdır umarım...

Kolay Gelsin...

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde Açınız...

Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...

En son siyahbeyaznet tarafından 12.10.2008 15:14:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.10.2008, 20:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25683 linke bakınız kendiniz deneyin öğrenmiş olursunuz
Mesaj05.10.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben böyle istememiştim hazır menü veren siteler var ama ben bu sitelerden kodları bir türlü alamıyorum??
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj06.10.2008, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum bence üst menü ye gerek yok siten çok güzel olmuş ama şöyle bir tavsiye verebilirim Tablo koyarak yapabilirsin yani tabloya resim ya da yazı koy onlarada bir url ver yan yana koy al sana üst menü hadi kolay gele
Mesaj06.10.2008, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaznet yazmış:
Ben böyle istememiştim hazır menü veren siteler var ama ben bu sitelerden kodları bir türlü alamıyorum??

Pardon Kodları Nasıl Alamıyorsunuz.
Siz Bana Link Verin Ö.M İle Ben Size Hazırlarım.
Kardeşim.
İyi Çalışmalar. Wink
Mesaj06.10.2008, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya siteyi kaybettim siz bulabilirmisiniz bana Wink
Mesaj07.10.2008, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaznet yazmış:
Ya siteyi kaybettim siz bulabilirmisiniz bana Wink

Benim Sitemdekilere Bakın Onlar Olmazsa Size Başka Sitelerdeki Menülerin Kodlarını Hazırlarım.
Mesaj12.10.2008, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu: ....Html Kod.....

Ben SANA sOLEMEMISMIYDIM BU KONUYU Wink

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Önceki mesajları göster: