Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.10.2008, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu: site aktivite etmek

ben bedava-siteme kayıt gönderdim. bana bi e-mail geldi. mailde bir kod verildi. ve bu kodu bi adrese girerek kullanıcı adın ile gir denildi. bana gelen e-maili de silmiş olduğum için bunu yapamıyorum. ve sitemi aktivite edemiyorum. lütfen bana yardımcı olun...
Mesaj06.10.2008, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tekrar talepte bulunarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz...

Mesaj06.10.2008, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site aktivite etmek

yunusyildiz25 yazmış:
ben bedava-siteme kayıt gönderdim. bana bi e-mail geldi. mailde bir kod verildi. ve bu kodu bi adrese girerek kullanıcı adın ile gir denildi. bana gelen e-maili de silmiş olduğum için bunu yapamıyorum. ve sitemi aktivite edemiyorum. lütfen bana yardımcı olun...

bedava.sitem.support( at )gmail.com

Bedava-Sitem'in iletişim adresidir lütfen bu sorunu mail ile yazın en kısa sürede size cevap gecelektir.Wink
Mesaj07.10.2008, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site aktivite etmek

yunusyildiz25 yazmış:

site açdıgınızda size gelen e-mail sizi bilgilendirme aktive mail i dir...
sitenize giriş bölümünde sifremi unuttum butonuna tıklayarak gereken yeri doldurdugunuz takdirde size yeni bir e-mail gelecek ..

Alıntı:
bedava.sitem.support( at )gmail.com

Bedava-Sitem'in iletişim adresidir lütfen bu sorunu mail ile yazın en kısa sürede size cevap gecelektir.

htmlmekani

kullanıcı yanlış bir adrese yönlendirmeyin.

teknik destek email adresimiz:

support( at )bedava-sitem.com
Önceki mesajları göster: