Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.10.2008, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu: dalgalanma

google sıralamda dalgalanmalar oluyor
Örn Sitene İntrolar Yazdığımda Site Açalı 1 Hafta Olmadan 3.düm
Bir Ara 900 e düştüm
dün 432

Bugün 287

Nedir ?
Mesaj07.10.2008, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizi hergün gogle ye kaydedin sitenizde güncellemeler yapın pagerank ınızı yüksek tutmaya çalışın 1. sırada olabilirsiniz
Mesaj07.10.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

buabfa yazmış:
sitenizi hergün gogle ye kaydedin sitenizde güncellemeler yapın pagerank ınızı yüksek tutmaya çalışın 1. sırada olabilirsiniz

Hadi Canım Smile
Merak etme senden çok biliyorumk senin bilmediklerinide biliyorum yinede çaban için saol modlardan yardım bekliyorum onlar benden daha çok biliyor
Mesaj07.10.2008, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

buabfa yazmış:

hergün google kaydet menize gerek yok ..mega tagler sitenizi uygun anahtar kelimeler ekleyin ozaman google üst sıralarda görünürsünüz. sitenizi devamlı güncellemeye çalışın
Mesaj07.10.2008, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Sevgili Kodek

İçeriklerini Çok Çok Güncelleyin

Özellikle Ana Sayfanızı Sık Sık Güncelleyin

Ana Sayfa Güncellemeyi GooGLe Seviyor Wink

İyi Eğlenceler Sevgili Kodek Wink

Mesaj07.10.2008, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:
buabfa yazmış:

Hadi Canım Smile
Merak etme senden çok biliyorumk senin bilmediklerinide biliyorum yinede çaban için saol modlardan yardım bekliyorum onlar benden daha çok biliyor

arkadaşımızın dediği pekte mantıklı olmaya bilir ama bu tazr cevaplar vermeyin( küçük düşürme )