Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2008, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu: adminlerden yardım ana sayfaya hiç birşey yüklenmiyor

ana sayfama hareketli bir kod yükledim kaydet dediğimde bütün sayfayı sildi şimdi artık ana sayfa ve diğer sayfalara kod ekliyemiyorum ilgilenirseniz sevinirim.
Mesaj08.10.2008, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfanızı inceledim ana sayfanız ve diğer sayfalarınızda herhangi bir içerik silinmemiş.

iyi eğlenler Wink
Mesaj08.10.2008, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl olur ana sayfadaki birsürü tablo vardı ayrıca içerik bölümünede ekleme yapmıştım bende gözükmüyor baktığınız site bumu superkodlar1.tr.gg tşkler.
yanıtlarsanız sevinirim.
Mesaj08.10.2008, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değerli kardeşim Lütfen Bundan Sonra siteniz ile ilgili sorularınızı lütfen sorun yaşadığınız isminiz ile giriş yaptıktan sonra sorunuz. Siz takisal12 sitenizle sorunuzu sorduğunuz için bende takisal12'yi inceledim ve herhangi bir sorun göremedim.

bedava.sitem.suppot( at )gmail.com adresine sorun yaşadığınız sitenizi açarken belirttiğiniz mail adresi ile sitenizin bir önceki tarihe alınmasını isteyiniz Wink
Mesaj08.10.2008, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geri gelmiş
Mesaj08.10.2008, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

kusura bakma arkadaşım ama ben superkodlar1.tr.gg sitesinden girdim ama takisal12 diye çıktı yanlışlık yapmış olabilirim diye tekrar girdim yine aynı site çıktı ve formlarda yasak konmuş 2 defa yazdım diye anlamadım valla yinede sağol.
Mesaj08.10.2008, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır gelmedi denemek için tekrar yolladım o banner hareketli ama hareket etmiyor saygılar
Mesaj08.10.2008, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

takisal12 yazmış:
kusura bakma arkadaşım ama ben superkodlar1.tr.gg sitesinden girdim ama takisal12 diye çıktı yanlışlık yapmış olabilirim diye tekrar girdim yine aynı site çıktı ve formlarda yasak konmuş 2 defa yazdım diye anlamadım valla yinede sağol.

Rica Ederim Wink
Mesaj08.10.2008, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

dediğini yaptım cevap geldi ama ingilizce ben bişe anlamadım

This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed. bedava.sitem.suppot( at )gmail.com

sen anladıysan banada söylermisin tşkler
Mesaj08.10.2008, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak şuan takisal12 den yazmıyorum superkodlar dan yazıyorum ama hala takisal12 yazıyor görünüyor böyle değildi bi şeyler oldu bunu nasıl düzeltebilirim.
Mesaj08.10.2008, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

takisal12 yazmış:
dediğini yaptım cevap geldi ama ingilizce ben bişe anlamadım

This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed. bedava.sitem.suppot( at )gmail.com

sen anladıysan banada söylermisin tşkler

Bu, otomatik olarak oluşturulan bir teslim durum bildirisidir. Takip eden alıcılara teslim, başarısız oldu.

diyor. Tekrar mail atın yada mod arkadaşlarımızdan birine back-p talebinizi bildirin Wink
Mesaj08.10.2008, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

adminlerin hiç biri yok olanda cevap yazmıyor hayret ya ilgin için sağol teknik destek yok burada.