Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2008, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Ücretsiz .com .net .org li Site Açmak İsteyenler Baksın !!!

Daha önceden defalarca açıldı defalarca söylendi.
Hatta bazı uyanıklarda kendi referans linkini verdi.
Ama iş öyle referans linki vermeyle bitmiyor.
Sizin linkinizle üye olan referanslarınızıin iş yapması lazım.
Ordaki linkler var oralara tıklaması lazım.

Anlamayanlar için site adresi:
http://www.ezyrewards.com/?id=365327

Bakın iyi dinleyin son kez anlatıyorum daha anlatmam.
Parayla alacaksanız o başka ama bedava sirke baldan
tatlıdır derseniz beni iyi dinleyin.
Şimdi siteye üye oluyorsunuz.
Site puan sistemli ve belirli bir puan kazanınca domain
yada başka bir şeyler alabiliyosunuz.

üye olduktan sonra gelen ekranda

Account Details=Hesap Detayları
First Name: Buraya İsminiz
Last Name: Buraya Soyisminiz
E-Mail Address: buraya kullandığınız e-mail adresi
Password: buraya şifreniz
Confirm Password: burayada şifrenizin tekrarı
--------------------------

Address Details

Address Line 1: Buraya Gerçek Adresiniz
Address Line 2: (optional) Burayada isterseniz adresinizin devamını yazabilirsiniz
Town/Suburb: Buraya Şehrinizi
State/Province: Buraya ilçeyi
Zip/Postcode: buraya postakodunuzu
Country: Burada bulunduğunuz ülkeyi seçin
Terms and Conditions: Yes, I agree. [View Here] Burdaki kutucuğuda işaretleyin.

Ve Create Account a basın.

Daha sonra E-Mail inize bir Aktivasyon Maili gelicek.O mail geldiğinde açın ve Aktivasyon Linkine Tıklatın ve Üyeliğiniz Aktifleştirilmiştir.
Şimdi Üye Olurken verdiğiniz E-Mail Adresini ana sayfada bulununan Login in Altındaki

e-mail address e yazın.Altındaki Password Yerinede şifrenizi yazın ve Go ya basın.
İşte Login olduk şimdi geldi ayrıntıları ve nasıl puan kazanıcağımızı anlatmaya.
Login olduktan sonra gelen ilk ekranda sizin bilgilerinizi gösterir.En üstteki Point Balance bölümünde ve sağ üst köşedeki Point kısmında ise sizin sahip olduğunuz puanlar yer alır.

Referrals altında iste Online Referrals Made: yazan yerde sizin kaç kişiyi üye yaptırdığınız yazar.Onun Altında İse sizin üye yaptırmak istediğiniz kişilere göndermeniz gereken link uer alır.
Şimdi gelelim nasıl puan kazanıcağımıza.

Yan tarafta offers yazan yere basın.girdiğinizde orada 2 link görüceksiniz.Bunlara tıkladığınızda Pending yazar ve öle kalır fakat aradan 1 gün geçtiğinde bunlar COMPLETE ise kabul edilmiştir Not Complete ise kabul edilmemiş demektir.Siz bunlar complete olana kadar hergün tıklayın ve açılan siteyi 10dk felan bekletin pembeleşene kadar neyse diğer gün baktığınızda Complete ise yeni bir link daha gelmiştir ve artık o linke tıklayıp Complete yapın.Bunu böle böle devam ettirin.
Click and Win
Bölümüne girdiğinizde orda küçük bir banner görüceksiniz o banner a her tıkladığınızda değişecektir.O banner a günde 10 kere tıklasanız yeter(ne kadar çok tıklayabilirseniz o kadar iyi).Ben de daha çözemedim orayı ama siz tıklayın yinede.

---------------------------
Refferals
bölümünde de siz reklam vermek istiyorsanız o resimlerin html kodları var.bunları sitenize yerleştirerek daha çok ilgi çekip daha fazla üye yapabilirsiniz.
---------------------------

Claim Rewards
Bölümünde sizin puanlara göre neler alabileceğinizi yazıyor.orda WoW u görüceksiniz.Puanınızı tamamladığınızda bu bölüme girip hemen siparişinizi verebilirsiniz.
Profile
Bölümündede özel ayarlarınızı düzeltebilir ve kaydedebilirsiniz.

Bilgi Amaçlıdır.Fazla bütçesi olmayanlara yardım etmek istedim.Bende daha bunda amatörüm ama sizlerle paylaşayım dedim.Neyse inş faydalı olur.

Önceki mesajları göster: