Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2008, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumla ilgili ufak bir sorun...

Arkadaşlar, bir köy için forum sayfası hazırlamaya çalışıyorum. Bazı şikayetler üzerine, forum sayfasındaki son kayıt bölümünde, tarihten önce 'am' kelimesi var. Bu buradan silinmez mi? Teşekkürler...
Mesaj08.10.2008, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Forumla ilgili ufak bir sorun...

guneysukoyu-forum yazmış:
Arkadaşlar, bir köy için forum sayfası hazırlamaya çalışıyorum. Bazı şikayetler üzerine, forum sayfasındaki son kayıt bölümünde, tarihten önce 'am' kelimesi var. Bu buradan silinmez mi? Teşekkürler...

Very Happy Merhaba ilginç bir soru benim bildiğime göre o her yerde öyle saatlerin yanında bulunur mesela kol saatlerinde kolay gelsin Mr. Green Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj08.10.2008, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
maalesef değiştirilemez
iyi eğlenceler Wink
Mesaj08.10.2008, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Forumla ilgili ufak bir sorun...

guneysukoyu-forum yazmış:

Onu siLmenin 2 yoLu Var Smile

• Kendin Forum Kurup Ayarlarsın

• Yada Forumun Php Peyse Php Kodunu Asp iSE Asp Kodunu ÇıkartmaLısın. Buda pey Uraştırır.
Önceki mesajları göster: