Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.10.2008, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Eseroyun.tr.gg Online Oyunlar Önerileriniz.

Arkadaşlar Siteyi Bu gün açtım İçerisinde 48 oyun var. Şu an yapım aşamasındadır. Sizden Site için Öneri bekliyorum Her mesajınızı özenle okuyacağımdan emin olun Şimdiden teşekkür ederim

Eseroyun.tr.gg
Mesaj09.10.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Canım arkadaşım siten çok güzel bir site olacak ancak;
Oyun kodlarını sayfalara yerlestirirken 475 / 350 olacak şekilde ayarla...
Kolay gelsin. Wink
Mesaj09.10.2008, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARtık kodlarla yapılaßilecek koLay ßir SeRVis Oyun SeRVisi...

£ğer iyi ßir Oyun Sitesi açmak için iLk önce TaSaRım geRekli...
Mesaj10.10.2008, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen benim konumda kendi siteniz ile ilgili cevap vermeyiniz buradan vereniz cevabı..
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj10.10.2008, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaznet yazmış:
Lütfen benim konumda kendi siteniz ile ilgili cevap vermeyiniz buradan vereniz cevabı..

Ne Dediğini Anlamadım Arkadaşım

Moderatör Arkadaşlara Bu konunun silinmesi söylemiştim çünkü diğer konuda tanıttım sitemi yani yanlışlıkla 2 konuda tanıttığım için bunun silinmesini istiyorum