Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.10.2008, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Backlink

Backlink benim sitem aldığım linkler mi oluyor yok sa başka sitelere verdiğim linkler mi Question
Mesaj11.10.2008, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Backlink

bilgiliyiznet yazmış:
Backlink benim sitem aldığım linkler mi oluyor yok sa başka sitelere verdiğim linkler mi Question

karşılıklı yaptığınız link değişimi hem senin hemde onun sitesinde bulunan linkleriniz

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj11.10.2008, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesela ben bazı sitelerin toplistine kayıt oldum ama o sitelerin linkleri benim sitemde yok böyle olur mu ve tam tersi bazı siteler benim toplistime kayıt oldu ve benim linkim onlarda yok bu backlink olarak sayılır mı Question
Mesaj11.10.2008, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
Mesela ben bazı sitelerin toplistine kayıt oldum ama o sitelerin linkleri benim sitemde yok böyle olur mu ve tam tersi bazı siteler benim toplistime kayıt oldu ve benim linkim onlarda yok bu backlink olarak sayılır mı Question

olmaz ama pr bakımından yararlı olur

SİZLER İÇİN RENKLİ BİR PLATFORM GENİŞ PORTAL WEBMASTER KADINCA VE HERŞEY BURADA
Mesaj11.10.2008, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklaminburda yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:

olmaz ama pr bakımından yararlı olur
Zaten bende bunu istiyorum Wink
Mesaj11.10.2008, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Backlink'in tam ne olduğunu bilmiyorsanız aşağıdaki adrese bakmanız yararınıza olacaktır.

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=50627