Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.10.2008, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu: 18 WOS Long Haul'Da Aranızda Hiç Ufo Gören Var Mı???

Arkadaşlar bu gün 18 wheel of steel long haul oynuyodum.Daha dün indirmiştim.bu gün de oynim dedim.daha oyun yeni olduğundan bütün şehirlere bakmamıştım.bi de gördümki ROSWELL şehri de varmış oyunda.Eski dönemlerde oraya ufomu ne bişey düşmüş de ordan meraklanıverdim işte.ilkı başlarda herşey iii gidiyodu.iki tepe arasında bi yolda gidiyodum.sol tarafımdaki tepeden bişey geçti ama ne olduğunu anlayamadım.göz ucuyla gördüm zaten.yola konsantre olmuştum.tırı kenara çektim,etrafa bakınıyorum.bi de baktım ki o ufoymuş.biraz komiğime gitti.bir tır oyununda ufoyla karşılaşcağım 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.peki sizin başınızdan oyunlarda acayip olaylar geçti mi?
Mesaj11.10.2008, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Komikmiş Razz
Ama Oyuna Göre İyi Birşey.Bu Kadar Dikkat Etmişler Demek.
İyiki O UFO Kafana Düşmemüş Razz

Mesaj11.10.2008, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
yaaa onu özellikle koymuşlardır oraya nedim Mr. Green Mr. Green

Mesaj11.10.2008, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekçi olsun diyedir...

Mesaj11.10.2008, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzelmiş onun cd si kuzenimde vardı dur bende alayom ondan
Mesaj11.10.2008, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Komikmiş Razz
Ama Oyuna Göre İyi Birşey.Bu Kadar Dikkat Etmişler Demek.
İyiki O UFO Kafana Düşmemüş Razz

Bi an korktum düşçek diyen zaten. Mr. Green
Mesaj11.10.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodogreniyorum yazmış:
güzelmiş onun cd si kuzenimde vardı dur bende alayom ondan

Sende dene kardeş.Sadece ufo değil o bölgede daha farklı olaylar yaşadım.Yine ROSWELL yakınlarında (şehire giderken yani o şehirde değilken) yolun kenarında uçak enkazıyla karşılaştım.Bir de size görmeniz gereken il
ginç bir yer daha söyleyeyim.Şimdi ROSWELL e gidin.Ben şehre güneyden girdim.Şehşirdeki yoldan kuzeye ilerleyin.Yolun sağında üstünde ufo olan bi cafe ye benzer bir bina göreceksiniz.Binanın üstüğnde CLUP yazıyo.Eğer bulamazsanız ROSWELL deki benznliğin hemen karşında zaten.Daha bitmedi...O bölge çok ilginç!!!Haritada neresi olduğunu unuttuğum için söyleyemiyorum ama yine ROSWELL in giriş kısımlarında dev dev bizim evdeki çanak uyduya benzeyen uydular gördüm.tekrar oynicam haritadaki yerini tam bulcam Mr. Green
Mesaj11.10.2008, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha iyisi gta san andreas da var
rivayetlere göre;
ufolar,area 59,koca ayak,agaç motorlu katil,zombiler,mezardaki ışık ve hayaletler,hayalet araba,gök yüzündeki hareketli ışık...

bunları görmek için heryeri gezmek gerekiyor....

bazılarına rastladım..

ormanda koca ayak görebilirsiniz veya kendikendine giden hasar almış hayalet arabayı...

gece hareketli ışıklar görebilir gece mezarda olursanız hayaletler görebilirsiniz..
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj11.10.2008, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
İlginç bir durum... Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Mesaj11.10.2008, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteme resimlerini ekledim isterseniz bakabilirsiniz
Mesaj11.10.2008, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
daha iyisi gta san andreas da var
rivayetlere göre;
ufolar,area 59,koca ayak,agaç motorlu katil,zombiler,mezardaki ışık ve hayaletler,hayalet araba,gök yüzündeki hareketli ışık...

bunları görmek için heryeri gezmek gerekiyor....

bazılarına rastladım..

ormanda koca ayak görebilirsiniz veya kendikendine giden hasar almış hayalet arabayı...

gece hareketli ışıklar görebilir gece mezarda olursanız hayaletler görebilirsiniz..

gta sanandres oynasaydım kesin onlarla da karşılaşırdım.milyonda bir ihtimal olur o da gelir beni bulur.kardeş resimlerini bulabilirsen sevinirim.çok merak ettim
Mesaj11.10.2008, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar internette araştırdım masum bir vatandaşımız da görmüş o da sitesine resmini eklemiş

UFO GÖREN MASUM TIRCI Mr. Green
Mesaj11.10.2008, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

skynetagalar yazmış:
arkadaşlar internette araştırdım masum bir vatandaşımız da görmüş o da sitesine resmini eklemiş

UFO GÖREN MASUM TIRCI Mr. Green
Önceki mesajları göster: