Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2008, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu: 3 tane pr 2 sitemle link değişimi çapraz link değişimi

3 tane pagerank 2 sitem var en az pagerankı 2 olan sitelerle link değişimi yada çapraz link değişimi yapmak kararı aldım. sözüne sadık, linkleri kaldırmayacak, kişileri bekliyorum. değişime katılmak isteyen arkadaslar sitelerini buraya yazabilirler. sitemizin hiti baya iyi durumdadır.

bir adet de pr 1 wordpress blogum var onun hiti super onlada değişime katılmak isteyen olursa en az pr 3 sitelerle değişim yapacam o sitemde.

sitelerinizi buradan yazabilirsiniz

En son html-kodbankasi tarafından 12.10.2008 16:07:59 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.10.2008, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm @zamankop pr im 1 ama bu sitenin degil öbür sitemin pr m 2 den bire düştü Mr. Green ben link degişimi yapmak isterim sizle
Mesaj08.10.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu: pagerank 1 sitelerle maalesef link değişimi yapmıyorum.

sitem pagerank 2 olmakla birlikte hitini de biliyorunuz sanırım. sitemle link değişimi yapacak sitelerin en az pagerank 2 olması gerekmektedir.

yalınz:
pagerank 1 olup sayfa sayısı cok olan sitelerle tek link değişimi yapma ihtimalim sitenize 3 adet linkimi eklerseniz olabilir

Mesaj11.10.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

sa kardeşim senin link takas yapabilirim dediklerinin hepsini anlamadım ama ben tasarımda dost siteler kısmında yayınlıyabilirim bannerını.
sen ne diyorsun bi işe
prm2

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj11.10.2008, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu: selamlar naatlar kardesim

naatlar kardesim amacım çapraz link değişimidir. pagerank 2 olan sitelerle yapacagım link değişimlerinde ben sitenizi hiti cok iyi olan (forum imzama bakarsanız o gun o saate kadarki hit hakkında fikir sahibi olabilirsiniz) siteme linkinizi hilesiz hurdasız kalıcı olarak ekleyecegim. tabii sizzden istediğim de budur ki sitemi eklediğinizde linkimin kalıcı olmasını isterim. değişimden rahatsız olup ta kaldırmak isteyen arkadaslar söylerse karsılıklı olarak kaldırmak hakkınız elbette ki var. siz de kaldırırsınız linkimizi bende kaldırırım. link değişimi yapıp ta iki gun sonra linklerimizi silecek arkadaslar lütfen kendileri de ugrasmasın beni de ugrastırmasın. sitemin bircok alt sayfası da pageranklıdır ve sitenize hem pagerank olarak hem de backlink olarak iyi bir getiri kazandıracaktır.
ANLAYAMADIGIN KISMA ACIKLIK GETIREYIM
linkimiz tüm sayfalardan görünen bir yere eklenecektir. değişim bu sekilde olacaktır. bende sizin sitenizi aynı sekilde tüm sayfalarımdan görünebilecek bir yere ekleyecegim. değişim için siteniz uygundur sag kutuya yada tasarım altına linkimi ekletecagim size.

Mesaj12.10.2008, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm kardeşim yapalım değişimi ben senin linkini tasarımın sağına ekliyorum her iki sitemede
naatlar.tr.gg dalierzincanli.tr.gg tmm ikisinede girip bakabilirsin

Siz de Toplistimize Katılın Gunluk 500 Tekil istatistiklerimiz acık pr 2 ilk 3 ana sayfada http://naatlar.tr.gg/toplist.htm
Mesaj12.10.2008, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

iki sitemede linkini ekledim kardeşim yalnız dalierzincanlı.tr.gg sitesi yeni henuz onun için pr değeri yok istersen ondan kaldırabilirim senin prne zararı olursa kaldırmamı istersen söyle

Mesaj12.10.2008, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu: siteniz eklenmiştir

naatlar.tr.gg siteniz eklenmiştir. tesekkürler. değişim için bekliyorum katılımı düşünen arkadaslar imzamı incelerlerse ne kazanacaklarını daha kolay anlayabilecektirler

Mesaj12.10.2008, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten kardeşim çok başarılısın..
bende duşunen arkadaşlara hiç dusunmeden seni tavsiye ederim bulunmaz fırsat:d
Allah başarını devamlı etsin inş

Mesaj12.10.2008, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu: amin kardesim

inşallah eklediğim linkine iyi hit yollarım bende sahtekarlık yok acıkca sana daha cok hit yollamayı isterim umarım değişimin sana da iyi katkısı olur

Mesaj12.10.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

inş kardeşim ikimiz içinde faydalı olur
ortaklığımız daim olsun..

Mesaj12.10.2008, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bnmle link takas yapar msn ?? bnmde pr 1 bnmde sitemin hiti fena deil..

ArrowPR 1 BEDAVA SİTENİ EKLE HİT KAZAN ...
ArrowOYUN SİTEMİZİ ZİYARET ETTİNİZ Mİ ? WwW.SmHoYuN.Tr.Gg
Mesaj12.10.2008, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitemin toplistini de kurduk

bedava sitem toplisti ile değişime devam etmek isterseniz bekleriz. kısaca adımız bedava sitem yada tr.gg siteler birliğidir. ekleyin büyüyelim
Mesaj19.10.2008, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu: msn ekledim pr 2 sitemle değişime varım

adresini ekledim kod bankası, değişime varım senle bnm sitem de pr 2
Mesaj19.11.2008, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: yokmu yüksek hit pagerank 2 backlink isteyen

pagerankı en az 2 olan ve sitesine hem hit hem pr 2 backlink kazanmak isteyen arkadaslar. bakın sitemizin hitinden faydalanın buyrun bekliyorum

Önceki mesajları göster: