Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.10.2008, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Gerçeklik %95 ama inanmadım ..

GERCEKTENDE GERÇEKÇİ AMA İNANMADIM BEN Very Happy

http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=36071&k_A=haberturk

Bir grup meksikalı belgeslci dağın tepesine kurulan kamera eşsiz dağ manzarasını görüntülemek için kayda girdi.Tam bu sırada kameranın önünde bir UFO belirdi ve onun ardındanda onlarca UFO bir arada gökyüzünde belirdi.Kameraman çekmeye devam etti.Kameranın kurulduğu tepenin hemen altından yükselen UFO dönerek kameranını önünde durdu.Kısa bir bekleyişin ardından tekrar yoluna devam etti.Yaklaşık 40 saniye süren bu görüntüleme sonrası UFO'lar dönerek gökyüzünde hızla kayboldu.Kameranın yer yer zoom yaparak kaydettiği görüntülerde UFO'nun metal bir yüzeye sahip olduğu ve kavisli bir şekilde havada döndüğü görüldü. Ayrıca UFO'nun yüzeyinde aralıklarla açılan ve kapanan bir kapak olduğu da gözlerden kaçmadı. Bu görüntüler şimdiye kadar çekilmiş en net UFO görüntüleri olarak kayda geçti.

En son bizmuslumaniz tarafından 12.10.2008 16:53:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.10.2008, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj12.10.2008, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

webaslanhakan yazmış:
bence gercek degil

bencede hiç gerçekçi degil Wink

Mesaj12.10.2008, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Gerçeklik %95 ama inanmadım ..

Ben İnanmadım
Sen Bu Video Linkini NASA ya Gönder
Wink
Mesaj12.10.2008, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Gerçeklik %95 ama inanmadım ..

mode47 yazmış:
Ben İnanmadım
Sen Bu Video Linkini NASA ya Gönder
Wink

Bende inanmadım diorum ya Very Happy Geyik işte ... Nolur Nolmaz Dalga Geçmiyelim gece deneye götürürler zuahahah xdxdxd
Mesaj12.10.2008, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj12.10.2008, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapma olduğu okadar belliki inanması çok zor hatta imkansız bile diyebilirim
Mesaj12.10.2008, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaslar çok saçma bence neden diceksiniz

şimdi eğer binlerce ufo flimi izlediyseniz bununda

çok basit efeklerle olabilceiğini biliyorsunuzudur

Hemn zaten ufo yada bu kadar çok ufolar gerçek olmus olsaydı

bunu bilim adamları keşfederdi uzaya gönderilen uydular gezegenlerde yapılan

keşiflerin sonunda böle bir cisimin olduğunu hiç bir bilim adamı kanıtlayamamıstır öylde değilmi Laughing Laughing
Mesaj12.10.2008, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj12.10.2008, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

sıradan bi silümasyon efekti çok basit bir numara

Arrow Dreamweaver Hakkında Sorularınız İçin Ö.M Atabilirsiniz...
Mesaj12.10.2008, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ufo die bişi yokki
Mesaj12.10.2008, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu tür olayların gerçek olduğu, ama aslında onların ufo değil cinler olduğu söyleniyor. malum cinler bazı tesbihatlar ile vücudu uygun olan bazı insan ve canlıların bedeni aracılığı ile bizim boyuta geçebiliyor.

işte bunların ufo tarzı olaylarla insanları kandırmaya çalıştığı, hatta bunların aracılığı ile cahil insanlara sapık tarikatlar bile kurdurmaya çalıştığı söyleniyor.

bence olabilir gibi geliyor bu söylenenler.

Tüm Tr.Gg Siteleri ve İçerikleri Burada

Mesaj12.10.2008, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba,
o haberin asılsız oldugu aylar öncesinde gazete,tv ve internet haber saglayıcılarında aktarıldı..

haber aynen şöyle

Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Meksika'da görüldüğü iddia edilen UFO'ların, uluslararası uzay araştırmaları camiası için talihsizlik olduğunu belirtti.

Akdoğan, "Meksika'da belgesel ekibinin çektiği iddia edilen görüntüler gerçek değil, animasyon. Meksika'daki UFO araştırmaları merkezi de 'Böyle bir şey yok' dedi. Konunun ciddiyeti yok. Böyle görüntüler UFO araştırmalarının ciddiyetine zarar veriyor" dedi.

İddia neydi?

Belgesel çekmek için Meksika'da bir dağa çıkan film ekibi, bir anda ortaya çıkan onlarca UFO'yu kaydetti. Çekilenler en net UFO görüntüleri olarak kayıtlara geçti. Belgesel çekim ekibi, dağ manzarasını görüntülemek için kurdukları kamerayı kayda soktukları sırada bir anda bir UFO beliriverdi. Daha sonra bu UFO'yu onlarcası izledi. Kameraman kayıttan çıkmadan görüntülemeyi sürdürdü. Yaklaşık 40 saniye süren bu görüntüleme sonrası UFO'lar dönerek gökyüzünde hızla kayboldu.(Milliyet)

iyi eğlenceler

Mesaj13.10.2008, 07:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya kesinlikle yalan böyle bişeyin olması imkansız bunlar bize asırlardır gözükmüyor(eğer varsa)bi an böyle o adamlara gözükcekler çok saçma bence... Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj13.10.2008, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçek deil =)