Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2008, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemde tüm yazıların altı çizili. Acil yardım lütfen!!

arkadaşlar farkında olmadığım nedenden dolayi sitemdeki tüm menü linkleri ve onlarin icindeki yazilarin alti cizili, bi yerden yanlislikla yaptim ama bulamiyorum. siteye girerseniz daha ii anlaycaksiniz, yardim bekliyorum acilen..
Mesaj14.10.2008, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow sayfaları değiştir
Arrow seçenekleri göster
Arrow altı çizgili kutucuk var işareti kaldır hangi sayfaysa
Mesaj14.10.2008, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Altı Çizili Olan Sayfalarda Şu Kod Olabilir..

Kod:
<u>Kod..</u>

Kodların Basında ]<u>

Sonunda </u>

Olur. Varsa Silin..
Mesaj14.10.2008, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benden de resimli bir anlatım

Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj konusu:

hemen düzeltiyorum ok işareti ile olan kutucuğun yanındaki kutuda işaret varsa kaldırın pardon Wink
Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj konusu:

mimarsinanlisesi yazmış:
Arrow sayfaları değiştir
Arrow seçenekleri göster

bunu zaten denedim ama bu dediginiz yere girdigimde cizili olmadigi gorunuyor, yani ordan baktigimda hersey normal..baska bi sorun var, forumun genelinin tüm menü ve alt dosyaları böyle çünkü.. herhangi bir menüyü tılayıp üzerinde beklediğimde çizgiler kayboluyor fakat tıkladığım menüden farenin okunu cektigimde yazılar tekrar geliyor..
Mesaj14.10.2008, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bana yardımcı olabilecek kimse yokmu.. sitede tüm yazıların altı çizili kaldı fakat bu sorun sayfaları değiştir bolumundeki altı çizili yerlerin seçilmiş olmasından kaynaklanmıyor, sanırım girdiğim kodlardan biri yada yönetim panelinin diğer seçeneklerinden yaptığım bir hata yuzunden kaynaklandı.. herhani bir menüyü tıklayıp fareyi hiç oynatmazsam eger, o an için var olan çizgiler gidiyor, fakat en ufak oynatmada cizgiler geri geliyor.. sorun ne dir acaba ??
Mesaj14.10.2008, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

huzurbahcem yazmış:
mimarsinanlisesi yazmış:
Arrow sayfaları değiştir
Arrow seçenekleri göster

bunu zaten denedim ama bu dediginiz yere girdigimde cizili olmadigi gorunuyor, yani ordan baktigimda hersey normal..baska bi sorun var, forumun genelinin tüm menü ve alt dosyaları böyle çünkü.. herhangi bir menüyü tılayıp üzerinde beklediğimde çizgiler kayboluyor fakat tıkladığım menüden farenin okunu cektigimde yazılar tekrar geliyor..

sorununuzu anlatmak için görsel bi anlatıma başvurun yada sorununuzun tam olarak nerede oldugunu belirtin...

html kodlar bölümüne tıkladıgınızda
açılan alt sayfalarda imleci yaklaştırdıgınız zaman altı çizili olmasınımı kasdetmekdesiniz...

Mesaj14.10.2008, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

görsel anlatilacak bir durum yok, sorunumu anlatiyorum zaten.. siteye ilk girdiğinizde solda menüleri görüyorsunuz ve altlarını çizili olduğunuda.. işte sorunum bu..menülerin altı çizili değildi ve o menülerin içindeki yazılarında öyle.. şu an siteye girdiğinizde herhangi bir menuye tıklayın ve fareyi hiç hareket ettirmeyin, göreceksinizki az onceki altı çizili herşey yok olmuş..fakat fareyi hareket ettirdiğinizde yine herşey eskisi gibi oluyor, yani yine menüler ve içidekilerin altı çizili olduğunu görüyorsunuz..
Mesaj14.10.2008, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Yukarıdaki gördüğünüz gibi siteye girer girmez çektim hiçbir sorun yok

ama ilk baktığınızda altı çizili olarak gözüküyor ama 1-2 saniye sonra çizgiler yok oluyor

sitenizde bu sorun olmadan önce eklediğiniz tüm kodları silmeyi deneyin .

iyi eğlenceler

Mesaj14.10.2008, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

gösterdiğiniz resimde çıkmamış bu çizgiler fakat sorun hala devam ediyor, neyse yardımlarınız için teşekkürler.. ben son eklediğim kodları sileyim o zaman. bir sorum daha var, siteye girişte üstteki reklamın altında HUZUR BAHCEM yazan yerin banner alanını değiştirme imkanım varmı, yani o yazının yazdığı mavi renkli banner alanının ustune baska bi banner alanı olusturabilirmiyim? yoksa o kisim sabit midir ?
Mesaj14.10.2008, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

huzurbahcem yazmış:
gösterdiğiniz resimde çıkmamış bu çizgiler fakat sorun hala devam ediyor, neyse yardımlarınız için teşekkürler.. ben son eklediğim kodları sileyim o zaman. bir sorum daha var, siteye girişte üstteki reklamın altında HUZUR BAHCEM yazan yerin banner alanını değiştirme imkanım varmı, yani o yazının yazdığı mavi renkli banner alanının ustune baska bi banner alanı olusturabilirmiyim? yoksa o kisim sabit midir ?

Merhaba

banner kodunu

sitene giriş
tasarım ayarları
tasarımın üzerindeki yazı adlı bölüme ekleyebilirsiniz

iyi eğlenceler
Mesaj14.10.2008, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin-siteniz yazmış:

Merhaba

banner kodunu

sitene giriş
tasarım ayarları

iyi eğlenceler

çok teşekkürler, ilk söylediğiniz şeyi yaptım yani eklediğim kodları sildim ve düzledi, ikinci soruma verdiğiniz cevap içinde teşekkürler..
Mesaj14.10.2008, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

huzurbahcem yazmış:
sizin-siteniz yazmış:

Merhaba

banner kodunu

sitene giriş
tasarım ayarları

iyi eğlenceler

çok teşekkürler, ilk söylediğiniz şeyi yaptım yani eklediğim kodları sildim ve düzledi, ikinci soruma verdiğiniz cevap içinde teşekkürler..

Merhaba

Wink
rica ederim biz bu işi görevimiz bildik Razz

takıldığınız yerde tekrar sorabilirsiniz

iyi eğlenceler