Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.10.2008, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: üyelik yapma

yha ben üyelik yapma ile herşeyi yapdım yalnız üye ol dediğimz zman bilgileri dolduruyoruz measj gönder diyoz bana üye olmak için doldurduğu bilgiler msj olarak geliyor LÜTFEN YARDIMCI OLUN BANA Question Question
Mesaj13.10.2008, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: üyelik yapma

gvzrcords yazmış:
yha ben üyelik yapma ile herşeyi yapdım yalnız üye ol dediğimz zman bilgileri dolduruyoruz measj gönder diyoz bana üye olmak için doldurduğu bilgiler msj olarak geliyor LÜTFEN YARDIMCI OLUN BANA Question Question

Merhaba,
Siz o bilgileri;
Ekstraları Değiştir
Saklı Sayfalar: Ekstrayı Değiştir
Loginleri Yönet Burdan yeni bir kullanıcı ekleyebilirsin kısmına yazarak üyelerinizi ekleyebilirsiniz..
İyi eğlenceler..
Wink
Mesaj14.10.2008, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu: --

Bu soruyu yalnızca ben değil herkes soruyordur eminim biz onları üye yapmadan onlar olamazmı forumdaki gibi:S
Mesaj15.10.2008, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

önce jotform.com adresinden üye ol kendine bir üyelik sayfası yap daha sonra ayarlara gir saklı sayfaları aktifleştir.Böylece kısa yoldan yaparsın sitene fotform.comdan üyelik yapmak istersen resimli anlatım için aşağıda verdiğim linki tıkla orada detaylı analtımı göreceksin. Wink

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25691

İyi Eğlenceler Wink
Mesaj15.10.2008, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
önce jotform.com adresinden üye ol kendine bir üyelik sayfası yap daha sonra ayarlara gir saklı sayfaları aktifleştir.Böylece kısa yoldan yaparsın sitene fotform.comdan üyelik yapmak istersen resimli anlatım için aşağıda verdiğim linki tıkla orada detaylı analtımı göreceksin. Wink

İyi Eğlenceler Wink

Anlamadım sımdı Saklı sayfalar ıle bu sıte farklımı calısacak yoksa uye olmak ıcın buna tıklayacaklar.
Mesaj15.10.2008, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

üyelik formunu yaptığın da bir mail adresine mesaj gelir kim doldurusa o mesaja göre saklı sayfalardan ekleyecen üye olacakları analdın mı o ikisi bağlantılı değil sen bağlantı kuracaksın
Mesaj15.10.2008, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler Very Happy
Mesaj15.10.2008, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy Very Happy görevimiz iyi akşamlar Wink
Mesaj16.10.2008, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu: TEŞEKKÜRLER

sanal-reklam yazmış:

İyi Eğlenceler Wink

bunu resimli olarak anlatamazmısın Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj16.10.2008, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy link verdik ama tıklama bilgin yok mu Laughing