Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.10.2008, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Tasarımda Linkler Kayboldu.Ne Yapmalıyım ?

s.a iyi akşamlar arkadaşlar ya ben sitemi css yapayım dedim yapamadım şimdi sitem kayboldu linkler felan yok oldu ne yapcam nasıl olacak bu konu hakkında bana yardımcı olacak arkadaşımız varmı

Düzenleme : ironarchives
Başlıklarınızı Konunuzu Özetleyecek Şekilde Açınız...

En son mehmetbeylifm tarafından 15.10.2008 18:44:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.10.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: css tasarım hakkında yardım

mehmetbeylifm yazmış:
s.a iyi akşamlar arkadaşlar ya ben sitemi css yapayım dedim yapamadım şimdi sitem kayboldu linkler felan yok oldu ne yapcam nasıl olacak bu konu hakkında bana yardımcı olacak arkadaşımız varmı

Css yapmaktan vazgeçtiyseniz....

Tasarım ayarları>yukardakı menuden (tasarımın göruntusunun gösterdiği yerin hemen üstünde) Css dışında bir tasarım seçin siteniz eski haline gelecektir...
Mesaj15.10.2008, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımınız kökten kaybolmuş yani menüler ile ilgili bir sorun yok
Mesaj15.10.2008, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaynağa bakınca yozgatlılarla ilgili bişiler yazıyor.
neyse css den iceblue ya alın bence sonra iceblue tasarımı yapın
Mesaj15.10.2008, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: css tasarım hakkında yardım

pirioyun yazmış:
mehmetbeylifm yazmış:

Css yapmaktan vazgeçtiyseniz....

Tasarım ayarları>yukardakı menuden (tasarımın göruntusunun gösterdiği yerin hemen üstünde) Css dışında bir tasarım seçin siteniz eski haline gelecektir...

nasıl yaniii css yapalım dedik bu sefer site giitti kayboldu eski linklere gerek yok herşeyi yeniden düzenlemeyi düşündüm ama css yi pek yapamadım var bu konu hakkında bana yardımcı olcak arkadaşımız....
Mesaj15.10.2008, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

tüm tasarımı silip bu konuyu okuyun yada iceblue ya gecin veya başka bir desing e yoksa olmaz gibime geliyor