Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.10.2008, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Meta tagler hakkında ?

ARKADAŞLAR DİĞER SİTEMİ SİTENE GİRİŞ MENÜSÜNÜN OLDUĞU YERLERİ KARIŞTIRIRKEN 'siten google aramlarında gözüksün mü ' diye bir seçeneğe rastlamıştım evet diyincehemen gözükmüştü şimdi arıyorum arıyorum orayo bulamıyorum bileniniz varsa söyleyebilir mi?

En son ptcsistemleri tarafından 15.10.2008 15:19:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.10.2008, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunlarınızı genel problemler bölümünde sorunuz
Wink

Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj15.10.2008, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bİ BAKAR MISINIZ ???

ptcsistemleri yazmış:
ARKADAŞLAR DİĞER SİTEMİ SİTENE GİRİŞ MENÜSÜNÜN OLDUĞU YERLERİ KARIŞTIRIRKEN 'siten google aramlarında gözüksün mü ' diye bir seçeneğe rastlamıştım evet diyincehemen gözükmüştü şimdi arıyorum arıyorum orayo bulamıyorum bileniniz varsa söyleyebilir mi?

Eski Siteniz Ne Zamandı ? Sanırım Çok Eskiydi..
Mesaj15.10.2008, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
sanırım te tagler ekstrasından söz ediyorsunuz.
ekstraları değiştirdn meta tagler ekstrasına girip
ayarları yapabilirsiniz.
iyi eğlenceler Wink
Mesaj16.10.2008, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj16.10.2008, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54211

burda meta taglerinizi nasıl kurucağınızı görebilirisniz
Mesaj18.10.2008, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Ekstraları değiştir / Daha küçük ekstralar: Meta Taglar / Arama motorları siteni göstersinler mi: Evet

yav çok sağol .... iyi olucak hastanın doktor ayağına gelirmiş D:
Önceki mesajları göster: