Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.10.2008, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADAŞLAR LÜTFEN KARDEŞLİK ADINA OKUYUN

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BURADA HEPİMİZ KARDEŞİZ VE SİZLERDEN RİCAM DAYANIŞMA İÇİNDE OLALIM SİTEMİ YENİ AÇTIM YARDIM ALMADAN TEK BAŞIMA FAKAT KİMSE KİMSENİN GOOGLE LİNKLERİNE TIKLAMIYOR SİZDEN RİCAM SAYFA ZİYARETLERİNİZDE BİRBİRİMİZİN GOOGLE REKLAMLARINA TIKLAYALIM ŞAHSEN HER ZİYARET ETTİĞİM SİTENİN GOOGLE REKLAMLARINA TIKLIYORUMKİ BELKİ 1 CENT BEN KAZANDIRIRIM DİYE HERKEZ BİR KERE TIKLASA NELER OLUR DÜŞÜNÜN ÇÜNKİ BİZ BEDAVA SİTE KULLANICILARI HEPİMİZ KARDEŞİZ SEVGİLER SAYGILAR

BURSADAN SELAMLAR KARDEŞLERİM....FATİH YILMAZ
Mesaj16.10.2008, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARKADAŞLAR LÜTFEN KARDEŞLİK ADINA OKUYUN

teknikfatih yazmış:
SEVGİLİ ARKADAŞLAR BURADA HEPİMİZ KARDEŞİZ VE SİZLERDEN RİCAM DAYANIŞMA İÇİNDE OLALIM SİTEMİ YENİ AÇTIM YARDIM ALMADAN TEK BAŞIMA FAKAT KİMSE KİMSENİN GOOGLE LİNKLERİNE TIKLAMIYOR SİZDEN RİCAM SAYFA ZİYARETLERİNİZDE BİRBİRİMİZİN GOOGLE REKLAMLARINA TIKLAYALIM ŞAHSEN HER ZİYARET ETTİĞİM SİTENİN GOOGLE REKLAMLARINA TIKLIYORUMKİ BELKİ 1 CENT BEN KAZANDIRIRIM DİYE HERKEZ BİR KERE TIKLASA NELER OLUR DÜŞÜNÜN ÇÜNKİ BİZ BEDAVA SİTE KULLANICILARI HEPİMİZ KARDEŞİZ SEVGİLER SAYGILAR

BURSADAN SELAMLAR KARDEŞLERİM....FATİH YILMAZ

Kardeş doğru diyorsun ama bunun yeri burası değil... Wink
Mesaj16.10.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

lütfen kasten tıklamayalım fakat arkadasım..siteye denk gelınır ve ıcerıgın uygun olur herkes tıklar yanı kesınlıkle bir birimize site adı vermeyelım tıklayın dıye...ama arkadasın dedıgı gıbı herhangı bir tr.gg sitesıne denk duser yolumuz reklam varsa tıklasak ıyı olur aslında bu arada 29 unda 200 ytl cepte Very HappyVery Happy adsense den..
Mesaj16.10.2008, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ...

salmanli yazmış:
lütfen kasten tıklamayalım fakat arkadasım..siteye denk gelınır ve ıcerıgın uygun olur herkes tıklar yanı kesınlıkle bir birimize site adı vermeyelım tıklayın dıye...ama arkadasın dedıgı gıbı herhangı bir tr.gg sitesıne denk duser yolumuz reklam varsa tıklasak ıyı olur aslında bu arada 29 unda 200 ytl cepte Very HappyVery Happy adsense den..

TABİKİ KASTEN TIKLAYALIM ARKADAŞIM BURADA HERKEZ BİR AMAÇ UĞRUNDA SONUÇTA HEPİMİZ KAZANALIM VE FARKINDAYSANIZ BEN ADRES REKLAMI YAPMADIM GENELLEME KONUŞTUM.. SAYGILAR BU ARADA SİTEN ÇOK GÜZEL ELİNE SAĞLIK
Mesaj16.10.2008, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu: cok cok coık tesekkur ederım..

arkadasım daha sitenın 3 te 1 ini yaptım 2 haftadır guncellemeye almıstım...yani 3 te 3 olunca bir goz gezdirir sin Very Happy
Mesaj16.10.2008, 18:04 (UTC)    

arkadasım sitende bedava sitem baslıgı gorunmuyor dikakt et rengını degıstır onun acil Very Happy kapamasınlar siteni
Mesaj16.10.2008, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ...

salmanli yazmış:
arkadasım sitende bedava sitem baslıgı gorunmuyor dikakt et rengını degıstır onun acil Very Happy kapamasınlar siteni

AA NEDNE YASAKMIKİ KARDEŞİM :d HARBİDEN YASAKMI BEN BUNU YAPMAYI BURADA FORUMDAN ÖĞRENDİM Smile VALLA BAK
Mesaj16.10.2008, 18:09 (UTC)    

arkadasım bedava sitem reklamının gorunmesı lazım sitende gorumezse yasak..tabii..
Mesaj17.10.2008, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: