Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.10.2008, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu: süper üyelik sistemi

Şimdi saklı sayfalardan üyelik sistemi oluyor ancak bedava-sitem kullanıcısının tam istediği gibi olmuyor düzgün bir üyelik sistemi konulsa mesela saklı sayfalarda sayfayı gizleyince sadece içerik gözükmemesi istenirken sanki sayfa yok gibi oluyo ayrıca css hariç öteki tasarımlarda gizlenen sayfa menüden kalkıyor bunun gibi şeyler istenmeyen şeyler bunun yerine üyelik sisteminde isteğe bağlı olarak sayfa içeriği gözükmese üye olanlar birbirine msj atabilse tam süper olur
Mesaj26.10.2008, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorum yok mu ya
Mesaj28.10.2008, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorummmm ben de o konuda problem yaşıyorum özellikle pek şık veya güzle durmuyor çokkk sade ve ilgi çekmiyorr bencede arkadaşa katılıyorummmm aynen burdan bedava-sitemin kurucusuna sesleniyoruz bize kulak verip bu sorunu çözmesini istiyoruzz ayrıca css bölümünü daha kolay biçimde geliştirmesini istiyoruzzzzzzzzzzzzz<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

benjamin locmann sana sesleniyoruzzzzzzzz<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

hadi bize kulak verrrr bu bölüme bence tüm herkes yorum yazmalııııı arkadaş güzel bi konuya deyinmişşşşşşş<<<<<<<<<<<<<<<<
Mesaj28.10.2008, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum bu saklı sayfalar işi çok zor yeni ve düzgün bir üyelik sistemi lazım

Mesaj29.10.2008, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence gerek yok http://www.jotform.com/ bu siteden güzel bir üyelik sistemi oluşturabilirsiniz zaten Wink
Mesaj29.10.2008, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin söylediğiniz sadece bir formdur bir işe yaramaz o formu doldurur birisi size msj gelir o msjda üye bilgileri vardır sizde onu saklı sayfalara eklersiniz hem uzun iş hemde bedava-sitem kullanıcılarının isteğini karşılamaz ayrıca benim dediğim üyelik sisteminde üyeler birbirine msj atabilecekler ama saklı sayfalardan yapınca birbine msjda atamazlar ice blue red vb tasarımlarda saklı sayfalar yapıncada sayfa kendiliğin yok oluyor daha bir çok sorun var
Mesaj29.10.2008, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu: çok doğru

çok doğru add-url.tr.gg sana katılıyorum gereği yapılsınn
Mesaj29.10.2008, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok doğru add-urlye katılıyorum çok kötü oluyor öyle tr.gg yönetimi ilgilenirse sevinirim
Mesaj29.10.2008, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy kardeşmisiniz siz hemen hemen aynı şeyleri yazmışınız Very Happy ama çok teşekkürler
Mesaj29.10.2008, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

HERKES ÇOK MANTIKLI BULDU NE DEMİŞLER AKLIN YOLU BİRDİR Very Happy
Mesaj29.10.2008, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

evt haklısın üyeler tarafından iyi karşılandı ama birde mod lar bu öneriye onay verse tam süper olucak
Mesaj01.11.2008, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

modlar bu üyelik sistemi olabilir mi bi yorum pls
Mesaj02.11.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderatörler Nerde?

Moderatörlerin nasıl dikkatini çekiceğiz? Bu arada harika fikir birde linklerin gözükmesini engellese
Mesaj04.11.2008, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oda çok güzel olur Bnde arkadaımızın fikrine katılıyorum
Mesaj06.11.2008, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkürler arkadaşlar bekliorum ama bir türlü modlar yorum yapmıyor