Forum'da ara:
Ara

imghost.us ile aynı sorunu yaşıyor musunuz?
Evet, kesinlikle!
  100%
[ 10 ]
Hayır, sorun sende!
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 10

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2008, 18:36 (UTC)    
Mesaj konusu: İMG HOST sorunu çözümü

Ben flashvortex.com dan bir flash yaptım. Flashı siteye koyuyorum, tabi bunu yaparken imghost.us adresini kullanıyorum sizin söylediğiniz gibi. Ama birkaç gün sonra bir bakıyorum flash çalışmıyor. Haydaaa tekrar img hosttan link al, flashı editle! Bıktım açıkçası 3 günde bir bunu yapmaktan. Neden link bir süre sonra çalışmıyor? Bunun kimseye bir faydası olmaz ki, 3 gün sonra değişecek bir link hiçbir işe yaramaz..

Ben mi yanlış bir şey yapıyorum diyorum ama yanlış yapsam flash normalde de görünmezdi. :S img host'un yerine başka bir site önerebilecek olan var mı? ya da bu sorun hakkında bilgisi olan?
Mesaj09.09.2008, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

önceden kodu da verirdi flashvortex.o upload yaptıgınız siteyide ilk defa duydum ben. www.imageshacks.us www.fileden.com tutulan siteler yada bedava host saglayan sitelerden bunu saglayabilirsiniz sanırım google ve mynet te bu mevcut sitenizi güncel tuttugunuz sürece silinmez adresler bedava-sitemin forumlarını arastırmalısınız.kolay gelsin
Mesaj21.09.2008, 06:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

imghost sorunlu olablir bunun yerine FileDen i deneyebilirsiniz
önceki arakdaşımız da imageshack i önermiş ama imageshack swf dosyalarının uploadına izin vermiyor
Mesaj04.10.2008, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet kesinlikle sorunlu bir site..swf ve daha bir cok dosyanızı eklemnize ve direk kod almanıza imkan veren bir site önerebilirim http://resimkalesi.com/
Mesaj05.10.2008, 06:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

resulemuhtac yazmış:
imghost sorunlu olablir bunun yerine FileDen i deneyebilirsiniz
önceki arakdaşımız da imageshack i önermiş ama imageshack swf dosyalarının uploadına izin vermiyor
veriyo hocam veriyo. üye oluyosunuz size toolbar eklentisi veriyor. isterseniz tool barı kaldırırsınız mause nin sag tusunda herzaman duruyor.anında dosyalarınıza erişebiliyosunuz. ben 1000 nin üzerinde swf dosyası upload ettim.bazen bazı dosyaların kısa sürede silinmesi dışında bi sorunum olmadı.kolay gelsin
Mesaj08.10.2008, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

selam daha önceden verdimmmm

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=53580&highlight=resim+y%FCkleme
Mesaj19.10.2008, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu: birşey sorfcam

Ben image.usa ekledim flashı ama koda nasıl dökecem onu bilmiorum yardım edermisiniz
Önceki mesajları göster: