Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.10.2008, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Fenerbahçe - Arsenal

Arkadaşlar yarın fenerbahçe - arsenal karşılaşması var bence fenerbahçe alır ama tabiki en iyi yorum maçtan sonra yapılacak ama sizin tahminleriniz neler?Sizce maç ne olur.Mesaj yazanlara teşekkürler okuyanlara da Very Happy kolay gelsin.
Mesaj20.10.2008, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tahminde bulunmak istemiyorum.
GALATASARAY LİYİM.
AMA YARİN FENERLİDENDE FENERLİ OLACAĞİM.
FENERBAHCEYE BAŞARİLAR.
İNŞALLAH GÜZEL SKORLA DÖNERLER. Wink

NETTURK DEĞİŞİYOR COK YAKINDA...
Mesaj20.10.2008, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

netturk yazmış:
tahminde bulunmak istemiyorum.
GALATASARAY LİYİM.
AMA YARİN FENERLİDENDE FENERLİ OLACAĞİM.
FENERBAHCEYE BAŞARİLAR.
İNŞALLAH GÜZEL SKORLA DÖNERLER. Wink

bir fenerbahçeli olarak grur duydum eyvallah Wink
Mesaj20.10.2008, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende beşiktaşlıyım ve maçta fenerbahçe nin tarafındayım ama gerçeği söylemek gerekirse arsenal maçı alır diye düşünüyorum hatta skor tammini yapıcak olursak:3-1 arsenal diyorum
Mesaj20.10.2008, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben gs leyim arsenalın fark atmasını isterim eger atarsa saten fenerbahce elveda eder orda uefa ya kalır:d
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=280034#280034

yarışmaya katılın
Mesaj20.10.2008, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

webaslanhakan yazmış:
ben gs leyim arsenalın fark atmasını isterim eger atarsa saten fenerbahce elveda eder orda uefa ya kalır:d

işte burada ayrıma gidiyoruz o kadar destek çıkmasına rağmen bu olumsuz cvp bemni ve fenerbahçe camasını kuşkuszu ki üzmüştür.
Mesaj20.10.2008, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

üzerse üzsün banane fenerden Wink biz şampiyon liginden elenmeden önce ki mac fenerbahce bizi destekledimi hayır Wink ben neden destekliiym en büyük gs sonra bjk
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=280034#280034

yarışmaya katılın
Önceki mesajları göster: