Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2008, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Youtube ye giriş Programı(kesin)

şu an ben kullanıyorum ve de çok memnunum sizlerlede paylaşmak istedim işte link
SİTE LİNKİ VERMEK YASAKTIR (@Gokseen)

En son turksraider tarafından 11.09.2008 12:28:43 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.09.2008, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Sitenizin Linklerini yazmayın.

Arkadaşlar www.ktunnel.com dan girebiliyorsunuz. Video indirmek isterseniz yada sitenize yerleştirmek isterseniz bana ÖM atın lütfen.
Mesaj13.09.2008, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasım Bence Böyle Konuları Ö.M Yoluyla Bildirebilirsin.Çünkü Herkes Biliyor Wink
Mesaj23.09.2008, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nasıl TÜRKÜSÜNÜZ admlar ATATÜRKÜMÜZE hakaret içerkli video yapsın sızde o sıye gırmek için sevinin yazıklar olsun Biz Bu hallere Düsecek Adammıydık....
Mesaj24.09.2008, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

iesobum yazmış:
Nasıl TÜRKÜSÜNÜZ admlar ATATÜRKÜMÜZE hakaret içerkli video yapsın sızde o sıye gırmek için sevinin yazıklar olsun Biz Bu hallere Düsecek Adammıydık....

Arkadaş öyle diyorsunda o zaman şu yöndende bak onlar ataya küfür ederken senin burda elin kolun bağlı olması daha mı iyi sen gir sende konuş ama küfürsüz belki birileri akıl alır ayrıca kim olursa olsun hiç bir insanın özgürlüğü kısıtlanmamalı bu yasayı çıkartanda M. KEMAL ATATÜRK idi. Ama sanada katılıyorummmm.
Mesaj02.10.2008, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne alaka arkadaş bunlar bole yaparak sitenin reytingini arttırıyolar boyle şeyler hep olur olacakta
Mesaj16.10.2008, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazax-2 yazmış:
iesobum yazmış:

Arkadaş öyle diyorsunda o zaman şu yöndende bak onlar ataya küfür ederken senin burda elin kolun bağlı olması daha mı iyi sen gir sende konuş ama küfürsüz belki birileri akıl alır ayrıca kim olursa olsun hiç bir insanın özgürlüğü kısıtlanmamalı bu yasayı çıkartanda M. KEMAL ATATÜRK idi. Ama sanada katılıyorummmm.

kardeşim bizde bu olaya senin kadar tepkiliyiz ama bişey yapamayoz en fazla yapabileceğimiz bizde onlara karşı savaş açarız çünkü bizde sırf Atatürk'e küfür ettikleri için girmek istemiyoruz hemyoutube girmenin benim sitede programlar bölümünde daha kolay yolu var

www.barisalgul.tr.gg
Mesaj20.10.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu: KARDES BEN ATAMA LAF EDEN YOUTOBE SİTESİNE GİRMEMMM..

YA KARDEŞLER BU KADAR SİTE MERAKLISI OLMAYIN YA SANKİ BAŞKA SİTEMİi YOK youtobeden ya kardeşler elin adami gelip benım ATAMA LAF EDİYORSA BENDE O SİTEYE GİRMEM GİRDİRMEM EGER TANIGIM VARSA GİRDİRMEM O KADAR O NA ÖZĞÜRLÜK BUNA LAİKLİK NE LAN BU BUNLARA ÖZGÜRLÜK DEDİKCE GELİN ATAMIZA KÖTÜ İÇERİKLİ VİDEOMU YAYINLAYIN DEDIK SİZ ÖZGÜRLÜK DEDİKCENE ONLAR KUDURUYOR YANLIŞ ANLAMAYIN AMA BEN SİZİN HİÇ BİRİNİZE KATILMIYORUM BENİMDE GÖRÜŞÜM BÖYLE COK YOUTOBE DİYONUZ O ZAMAN YOUTOBENIM TÜRKİYE SORUMLUSU NERDE O SİLSİNYA O VİDEOYU KALDIRSIN YA NERDE BU TÜRKİYE SORUMLUSU........
BİZ TÜRKÜZ EGER SİZDE KENNDİNİZDE TÜRKLÜK ŞUURUNU HİSSEDİYOSANIZ BANA KATILIRDINIZ....
Mesaj20.10.2008, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu: YOUTUBE JACKER DOWLANd

ARKADAŞLAR BU PROGRAMI GOOGLE DE ARATIP İNDİRDİMİZ

PROGRAMI KURDUMUZ DA İSE DOGRUDAN GİRER HİÇ GEREK KALMAZ

KTUNNEL MİŞ VTUNNELMİŞ.... BAHANE DENEYİN WE SONRA NE OLDUNU GÖRÜNN:.....
Mesaj28.10.2008, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar nasıl türksünüz falan bunlar ağır ithamlar herkesin türklüğü zamanı gelince zaten belli olur gelelim youtube olayına orası herkesin video yollayabildiği populer bir upload sitesi ve siz Atatürke hakaret edildi diyorsunuz ama kendini çok iyi türk zanneden arkadaşım orada yüzlerce türklüğü öven anlatan videolarda var onlara ne diyeceksin.biz türklerin en büyük hatası hep bir yandan bakıyoruz olaylara biraz gerçekçi bakalım ama ben böyleyim türküm asarım keserim diyeceksen hep piyon olur kalırsın bu dünyada.Ama biz türklerin piyonlara değil akıllı olgun vezirlere ihtiyacımız var.Birdahada kimse kimsenin Türklüğünü sorgulamasın .Diğer arkadaşları bilemem ama ben birdahaki sefere bu kadar sakin olmam.

TurksRaider[/code]
Mesaj30.10.2008, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu: HEYYY

SİTE İÇİNNNNNNN SÜPER KODLARRRRRRRRRRRRR

www.mekanburaya.tr.gg beklerızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzZZZZ..
Mesaj30.10.2008, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: HEYYY

mekanburaya yazmış:
SİTE İÇİNNNNNNN SÜPER KODLARRRRRRRRRRRRR

www.mekanburaya.tr.gg beklerızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzZZZZ..

Her Yerde Aynı Şeyi Tekrarlamayı Bırakın .
Bu Size Hıc Bırsey Kazandırmaz .
Mesaj05.12.2008, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Youtube giriş

anti sansür program ismi sitemden indirebilirsiniz

Önceki mesajları göster: