Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2008, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi sifreli girisli yapmak istiyorum

ben sitemi sifreli yapmak istiyorum yani sadece uyeler girebilsin istiyorum bunu nasil yapa bilirim. lutfen yardim.
Mesaj21.10.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Şu Başlığı İnceleyiniz ;
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25657&highlight=sakl%FD+sayfalar

İyi Eğlenceler...

Mesaj21.10.2008, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorusuna hayır deyin. ALTINDAKİ ÜÇ SORUYADA HAYIR DEYİN.Sonra metin arkaplanlarının rengini boş bırakın.Gelişmiş ayarları açtık ya şimdi oradaki sorulara dokunmuyoruz.ALTA yani 4. soru yerinde (kutucaklar dahil) geçiyoruz.Sonra orada 1.extra alanı gösterilsinmi ve altındaki aynı soruları evet yapıyoruz.Yani sitediğimiz kadarını açıyoruz.Mutlaka 1.sine evet dedikten sonra alttaki soruya(1.exra alanının metni yazan yere)
"Kullanıcı adı:" yazın. 2. ise aynı şekilde evet dedikten sonra "Şifre" diyoruz .

Temel sorular bunlar diğerlerine istedğinizi yazabilsiniz.Bu ayarları kaydedin.Sonra tekrar extralardan "exrayı ekle seçeneğine tıklıyoruz.Oradan "Saklı sayfalar" seçeneğini açıyoruz.ANCAK BU SEÇENEĞİ AÇARKEN BUNU TASARIM AYARLARI/1.extra nın içeriği yazan yeri değiştiriyoruz.Burayı giriş yapıyoruz.

Sonra "Sağ tarafta "Giriş" bölümü gösterebilmek için önce "Saklı sayfalar" ekstrasini aktive etmelisin.

Bu ekstrayı aktive etmek için şu linke tıkla buraya "yazan yerdeki buraya kelmesine tıklayarak bunu aktive ediyoruz.

Gerisini yaparsınız çok kolay anlamayan arkadaşlar foruma iyice bir göz atarak saklı sayfaları nasıl açarım konusunu öğrenebilir.

Herkezde bu yöntem işe yarar.Ancak bunu yaptığınızda yönetim panelinden mesajlara girerek gelen mesajlardaki k.adı ve şifreyi saklı sayfalar extrasından loginleri yönet kısımına k.adı ve şifreyi yazıp üyeleri aktif hale getirmiş olursunuz

ben burdan birsey alamadim lutfen yardim
Mesaj21.10.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Bakın Sitenizi Şifreli Giriş Haline Getiremezsiniz..
Sayfalarınızı Bu Şekilde Yapabilirsiniz..

Örneğin Üyelerinize Ayırdığınız 20 Sayfanız Var,
Ana Sayfanızı Gizlemeyin (yukarıdaki anlatımı inceleyin)
Ve ana Sayfanıza ; Daha Çok İçerik İçin Giriş Yapınız yada Üye Olunuz vb.
Gibi Yazı Yazın.. Sayfalarınızı, Ekstraları Değiştir // Saklı Sayfalar Ekstrasını
Aktive Ederek Sayfalarınızı Gizleyin..

Şöyle ;
Ekstrayı Aktive Ettikten Sonra, Sayfalarımı Değiştir // Gizleyeceğiniz Sayfanızı Açın
Seçenekleri Gösteri Tıklayın ve Kayıtlı Kulanıcılara Göster Seçeneğini Seçin ve Kaydedin..

Üyelik Sistemini Kurabilmek İçin Yukarıdaki Açıklamaları Dikkatlice İncelemeniz Gerekmektedir..

Bu Sistemi Benim de Açıklayabileceğim Şekil Aynen Yukarıdaki Gibi Olacaktır..

İyi Çalışmalar..
İyi Eğlenceler...

Mesaj21.10.2008, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfanıza şifreli giriş

<script language="Javascript">

<!--

var password = "saraybahcesi"

var x = prompt("Lütfen şifreyi giriniz"," ")

if (x.toLowerCase() == password) {

alert("Şifre doğru \n \n Sayfaya girmek için Tamam'a tıklayın")

location = "dogru.htm"

}

else {

location = "yanlis.htm"

}

//-->
</script>

kırmızı renkli olan ksım şifredir kendinize göre değiştirebilirsiniz
iyi çalışmalar Wink

Mesaj21.10.2008, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bide dogru.htm ile yanlis.htm i kendinize göre hatırlayın yoksa 404 e gider.
Mesaj21.10.2008, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu: S

EVET DOĞRU BENDE YAPTIM 404 EROR SAYFASINA GİTTİ