Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen Bi Bakalım

Arkadaslar Verilen Konuları verme amacınızı bir türlü anlayamadım 10 sayfa önceki konuların hepsi var yeni kodlar bulalım kendimiz yapalım sıktı ama artık html kodları bölümüne girmiorm Smile böyle dvm ederse
Mesaj21.10.2008, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Lütfen Bi Bakalım

recep-sozeri yazmış:
Arkadaslar Verilen Konuları verme amacınızı bir türlü anlayamadım 10 sayfa önceki konuların hepsi var yeni kodlar bulalım kendimiz yapalım sıktı ama artık html kodları bölümüne girmiorm Smile böyle dvm ederse

Yukari baslikta 30 sayfa kod var o da yetmediyse Arama Motorlarina bak Wink
Arrow Begendigim siteler>>> WWW.SARAX.TR.GG Arrow WWW.UA1905UA.TR.GG Arrow WWW.MARASULTRASLAN.TR.GG Arrow WWW.ANTISPAMTEAM.TR.GG Arrow WWW.GOKSEEN.TR.GG Arrow WWW.HACKERFRIEND.TR.GG Arrow WWW.SANAL-REKLAM.TR.GG
Mesaj21.10.2008, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten ben örnek verdim Razz lafın gelişi
Mesaj21.10.2008, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılıyorum sürekli aynı baslık aynı konu ama bıraz forumda arama yapsalar belkı gereksız konu ıle forum kırletılmez.
Mesaj21.10.2008, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni bir kod olsa ne olurki?? Wink oda 3 günde tüm sitelerde olur:)
hem sitelerinizi niçin hep kodlarla yapıyorsunuzki ? birazda yazılı ve resimli sayfalar oluşturun emin olun google daha çok ziyaretçi yollayıp daha çok değer veriyor nacizane bir tavsiye Wink Wink
Mesaj21.10.2008, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
hem sitelerinizi niçin hep kodlarla yapıyorsunuzki ? birazda yazılı ve resimli sayfalar oluşturun emin olun google daha çok ziyaretçi yollayıp daha çok değer veriyor nacizane bir tavsiye Wink Wink

KAtılıyorum.Mesala Css Desing YApılan Gururum5.Tr.GG Google Tarafından daha cok ziyaretçi gönderiyor.
Mesaj21.10.2008, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ask-nett yazmış:
gururum5 yazmış:

KAtılıyorum.Mesala Css Desing YApılan Gururum5.Tr.GG Google Tarafından daha cok ziyaretçi gönderiyor.

tabiki css tasarımın önemi var sayfalarımızı daha iyi kullanabiliyoruz, ama sitemizdeki içeriklerin çokluğu,kalitesi,sunumu çok önemli, mesela bende atom bombası nasıl yapıldı diye bir sayfa var günlük google girişi 15 ten aşşahı inmiyor
forumları dolaşıp, ilginç güzel, değişik bilgiler ekleyebilirler Wink