Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2008, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu: bu arkdas benım sıtemı kopyalamıs ne yapacaz acaba

bu arkdas benım sıtemı kopyalamıs ne yapacaz acaba ne yapmam lazım

divrigihaber.tr.gg/1.htm
divrigihaber.tr.gg/koy1.htm
divrigihaber.tr.gg/6.htm KOPYALAMIS AMA LINKLER BENIM SITEME GIDIYOR TAMA (C)"ALAMAMIS"

Mesaj21.10.2008, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.divrigihaber.tr.gg/slayt.htm ayrıca buda var

Mesaj21.10.2008, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.divrigihaber.tr.gg/nuri-.htm

Mesaj21.10.2008, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

egitimbilgisi yazmış:
www.divrigihaber.tr.gg/nuri-.htm

Eğer rahatsız oluyorsan bedava siteme mail at ama senin © Copyright hakkın olması lazım galiba Wink
Mesaj21.10.2008, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet ya siteni olduğu gibi kopyalamış aynısı benim başımada gelmişti vatandaşın birisi sitemi resmen klonlamıştı ama bu sitem değil diğer sitemi bende tasarımı değiştirmiştim bu arkadaşta aynısını yapmış ama ayıp yani
Mesaj21.10.2008, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamvedinim yazmış:
evet ya siteni olduğu gibi kopyalamış aynısı benim başımada gelmişti vatandaşın birisi sitemi resmen klonlamıştı ama bu sitem değil diğer sitemi bende tasarımı değiştirmiştim bu arkadaşta aynısını yapmış ama ayıp yani

bakalım arkdaısmm yonetıcı arkdaslara bıldırecemm tabıkı

Mesaj21.10.2008, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

site silinmiştir.
Birebir alıntılarda copyright hakkına gerek yoktur.
İyi eğlenceler.
Mesaj22.10.2008, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj22.10.2008, 10:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
site silinmiştir.
Birebir alıntılarda copyright hakkına gerek yoktur.
İyi eğlenceler.

Gerekende buydu zaten iyi olmuş Wink
Mesaj22.10.2008, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site sahibinin gerekli sayfaları sileceğine dair mail göndermesinden dolayı site tekrar açılmıştır.
Ayrıca bu tür şikayetlerinizi lütfen forumda değil kayıtlı olduğunuz mailden support( at )bedava-sitem.com a mail atarak yapınız.
İyi eğlenceler.
Önceki mesajları göster: