Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Eurovision'a Hadise gidiyor.....

Evet 2009 eurovision şarkı yarışmasına,Belçikanın teklifini rededen Hadise gidiyor....

Mesaj21.10.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belçika’nın “Eurovision’da bizim için yarış” teklifini reddeden Hadise, Türkiye’yi temsil edecek. Kararı açıklayan TRT Genel Müdürü ‘Sponsorları iyi, bu yüzden tanıtım ucuza gelir’ dedi.

Mesaj21.10.2008, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım başarılı olur..

İyi Eğlenceler Wink

Gündoğdu Hep Uyandık Stadlara Dayandık,Beşiktaşın Uğrunada Bayraklarla Dolandık,Semtimiz Erkek Semti Aşık Eder Herkezi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi,İşte Biz Kötü Günde Hep Omuz Omuzayız,Övünmek Gibi Olmasın Biz KARAKARTALLI'yız...
Mesaj21.10.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Bence Başarılı Oluruz.

Bence Başarılı Oluruz. Wink
Mesaj21.10.2008, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilmiyorduk saol tşk

Mesaj22.10.2008, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

inşl başarılı oluruz
Mesaj22.10.2008, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

oleyyyy
deli oglan gibi bir sarkı yaparsa kesin alırız Smile
Mesaj22.10.2008, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eurovision'a "Hadise" Gidiyor
Belçika’nın “Eurovision’da bizim için yarış” teklifini reddeden Hadise, Türkiye’yi temsil edecek. Kararı açıklayan TRT Genel Müdürü ‘Sponsorları iyi, bu yüzden tanıtım ucuza gelir’ dedi.

Ve Eurovision’da Türkiye’yi kimin temsil edeceği belli oldu. TRT Eurovision için son kararını verdi ve Belçika’da yaşayan şarkıcı Hadise’nin Türkiye adına yarışacağını ilan etti. Kurumun belirlediği ismi ilk kez açıklayan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, “Düzenlediğimiz anketin sonucunu dikkate alarak bizi Hadise’nin temsil etmesine karar verdik” diye konuştu. TRT, Mayıs 2009’da Moskova’da yapılacak yarışma için aday sayısını ikiye indirmiş, Şebnem Ferah ile Hadise finale kalmıştı.

ŞOVU ÇOK GÜZEL

“Ben henüz Hadise’yle tanışmadım, görüşmedim” diyen TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, neden Hadise’de karar kılındığını ise şu sözlerle anlattı: Kliplerini izledim. Çok iyi şov yapıyor. Güzel bir hanımefendi. Yurtdışında yaşadığı için yabancı dili de çok iyi. Bir de çok iyi sponsorları var. EMI, önemli bir marka ve Hadise’nin sponsorluğunu yapıyor. EMI’ın bu konumu nedeniyle, TRT’nin tanıtım konusundaki eksikliklerinin de giderileceğini düşünüyorum. Birçok şey, bu sponsorluk sayesinde TRT’ye maliyeti daha az olacaktır...

‘Çağırın koşa koşa gelirim’ demişti
Belçika’da doğup büyüyen Hadise, yaşadığı ülkeden de Eurovision için teklifler aldığını ancak gönlünün Türkiye’den yana olduğunu açıklamıştı. Genç şarkıcı, “TRT’den teklif gelirse koşa koşa, seve seve giderim. Tabi ki Belçika’yı da çok seviyorum çünkü orada doğdum. Oradaki hayranlarımın hepsini seviyorum ama sizler gibi sıcak değiller” demişti.

Kaynak: Akşam Gazetesi

Mesaj22.10.2008, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba,

Merhaba,

Nasip!İyi olan kazansın....Ama tabiki Türkiye'nin kazanmasını istiyoruz...Hadise'de inşallah bizi iyi temsil eder diye umuyorum. Wink
Mesaj22.10.2008, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah Kazanırız.
Ne Diyelim Başarılar Razz

Mesaj22.10.2008, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen
Mesaj22.10.2008, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: TSK

GÜZEL BİR PAYLAŞIM...!

Mesaj22.10.2008, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

stir me up ve Delioğlan gibi şarkılar yaparsa bence kesin alırız birinciliği...Şarkıyı da sezen aksu verecekmiş...

Mesaj22.10.2008, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence olamayız yha sade bir şekli var bence ing yönünden güzel ama bilmiyorum.İnş ii olur Wink
Mesaj24.10.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

mimarsinanlisesi yazmış:
bence olamayız yha sade bir şekli var bence ing yönünden güzel ama bilmiyorum.İnş ii olur Wink

olma şansımız çok yüksek...

Önceki mesajları göster: