Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.10.2008, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem google da istediğim kelimelerde çıkmıyor...Yardım

Arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var. Google a "oğuz alp" yazınca sitem bulunmuyor. Ancak "oguzalpmadenmuh.tr.gg" yazınca çıkıyor. Bunu nasıl halledebilirim, "oğuz alp" yazınca çıkmasını sağlayabilirim. Yardım ederseniz sevinirim... Laughing
Mesaj22.10.2008, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Eğer eklemediseniz ;
ekstraları değiştirde meta tagler ekstrasında anahtar kelimelere oğuz alp isminide ekleyin.
iyi eğlenceler Wink

En son marasultraslan tarafından 22.10.2008 17:48:33 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.10.2008, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
Merhaba,
Eğer eklemediseniz ;
ekstraları değiştirde meta tagler ekstrasında anahtar kelimelere oğuz alp isminide ekleyin.
iyi eğlenceler Wink

Teşekkürler peki ekledikten sonra tekrarddan google a kayıt yapmaya gerek var mı Question
Mesaj22.10.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

oguzalpmadenmuh yazmış:
marasultraslan yazmış:
Merhaba,
Eğer eklemediseniz ;
iyi eğlenceler Wink

Teşekkürler peki ekledikten sonra tekrarddan google a kayıt yapmaya gerek var mı Question

yaparsanız daha ii olur...

Mesaj22.10.2008, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anasayfaya sadece büyük boy resmini koymak yerine Biyografini yazarsan ve yazında ismini mümkün olduğunca kullanırsan Google'de kolaylıkla üst sıralarda çıkarsın.