Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.10.2008, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu: ŞOK! Luis Aragones istifa ediyor !

Luis Aragones'in Şampiyonlar Ligi’ndeki ağır Arsenal yenilgisinin ardından Süper Lig’de oynanacak Bursaspor maçı sonrası sonuç ne olursa olsun görevinden istifa edeceği iddia edildi.

BURSA SON MAÇIM OLACAK

Hürriyet'e göre; bugün Fenerbahçeli futbolcularla bir toplantı yapan Luis Aragones’in futbolculara “Ben buraya Avrupa şampiyonu bir takımın hocası olarak geldim, ancak beklediklerimi bulamadım. Avukatlarım aracılığıyla yönetimle görüşmeler yapıyorum. Bursaspor maçı benim Fenerbahçe’nin başında son maçım olacak” dediği öğrenildi.

2 MİLYON EURO'YU İSTEDİ

Aragones’in görevi bırakma kararını yönetime iletmesinin ardından, avukatlarının yönetimle görüşmelerinin devam ettiği ifade edildi. Bu arada Aragones’in Pazartesi günü 1 yıllık ücretinin tamamı olan 2 milyon euroyu talep ettiği öğrenildi

Mesaj23.10.2008, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu ne yaww oyuncak gibi

bi çıkcam bi çıkmicam Razz Razz Razz
Mesaj23.10.2008, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
Bu ne yaww oyuncak gibi

bi çıkcam bi çıkmicam Razz Razz Razz

Bencede Arrow Wink
Mesaj23.10.2008, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet ya başlarım böle işe ya... ama adamın gitmesi bir yönden iyi zaten bir ayağı çukurda

Mesaj23.10.2008, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

adam kendisi gitmek istiyor biz niye para veriyoruz ki
bide 6 ay mı 3 ay önce kovulursa 6 milyon dolar istiyor.
resmen gıcık oldum adama yaw
Mesaj23.10.2008, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lucescu favoru Bülent Uygun plase
hurriyet.com.tr 23 Ekim 2008

Luis Aragones, Şampiyonlar Ligi’ndeki ağır Arsenal yenilgisinin ardından Süper Lig’de oynanacak Bursaspor maçı sonrası sonuç ne olursa olsun görevinden istifa edecek. Sarı-Lacivertliler'in başına geçmesi en muhtemel isim ise Lucescu...

Dün Fenerbahçeli futbolcularla bir toplantı yapan Luis Aragones’in futbolculara “Ben buraya Avrupa şampiyonu bir takımın hocası olarak geldim, ancak beklediklerimi bulamadım. Avukatlarım aracılığıyla yönetimle görüşmeler yapıyorum. Bursaspor maçı benim Fenerbahçe’nin başında son maçım olacak” dediği öğrenildi.

Aragones’in görevi bırakma kararını yönetime iletmesinin ardından, avukatlarının yönetimle görüşmelerinin devam ettiği ifade edildi. Bu arada Aragones’in Pazartesi günü 1 yıllık ücretinin tamamı olan 2 milyon euroyu talep ettiği öğrenildi.

EN KUVVETLİ ADAY LUCESCU

Bu arada İspanyol teknik adamın yerine gelecek isim de netleşti diyebiliriz. Shaktar Donetsk ile olan sözleşmesi 30 Kasım'da sona erecek olan Lucescu, Fenerbahçe'nin başına geçmesi muhtemel adaylar arasında ilk sırada yer alıyor. Rumen teknik adamın gelmemesi halinde ise diğer aday Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun...

Mesaj23.10.2008, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: TSK

TEŞEKKÜRLER..GÜZEL BİR PAYLAŞIM... Mr. Green

Mesaj23.10.2008, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizim icin iyi vallaha yoksa Fenerbahce küme düsecek Mr. Green
Arrow Begendigim siteler>>> WWW.SARAX.TR.GG Arrow WWW.UA1905UA.TR.GG Arrow WWW.MARASULTRASLAN.TR.GG Arrow WWW.ANTISPAMTEAM.TR.GG Arrow WWW.GOKSEEN.TR.GG Arrow WWW.HACKERFRIEND.TR.GG Arrow WWW.SANAL-REKLAM.TR.GG
Mesaj23.10.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Vallahi iyi olur...
Mesaj23.10.2008, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

isterse fatih terim gelsin fenerbahçe bu sezonu unutsun... Razz
Mesaj23.10.2008, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

inşallah kalır çok bi hoca Very Happy
Mesaj23.10.2008, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
isterse fatih terim gelsin fenerbahçe bu sezonu unutsun... Razz

Ön yargılı konuşma mistanbul herşey olabilir...

Mesaj24.10.2008, 07:13 (UTC)    
Mesaj konusu: TÜH BEEE

FENER BÖLE İYİYDİ YAAA =))
Mesaj24.10.2008, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Artık fener ikinci ligden kupayla döner Very Happy baktı süper ligde olmucak bu iş Mr. Green
Mesaj24.10.2008, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Artık fener ikinci ligden kupayla döner Very Happy baktı süper ligde olmucak bu iş Mr. Green

hahaha çok komik Confused

Önceki mesajları göster: