Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.10.2008, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem bozuldu?

sitemi açtığımda sadece arka fon geliyor. ne ana sayfa ne başka şey. hepsi kayboldu. ayarlardan ana sayfanın yedeğini buldum kopyaladım. yine de olmadı. nolur yardım edin. emeğim boşamı gitti. bana silindi diye mesaj gelmedi. acaba silindimi yoksa ben yanlış biryermi sildim

En son aysunacar tarafından 23.10.2008 16:15:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.10.2008, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem bozuldu?

aysunacar yazmış:
sitemi açtığımda sadece arka fon geliyor. ne ana sayfa ne başka şey. hepsi kayboldu. ayarlardan ana sayfanın yedeğini buldum kopyaladım. yine de olmadı. nolur yardım edin. emeğim boşamı gitti. bana silindi diye mesaj gelmedi. acaba silindimi yoksa ben yanlış biryermi sildim

son eklemiş oldugunuz kodları kaldırınız...

Mesaj23.10.2008, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana sayfanızda yer alan aşşağıdaki linkleri kaldırınız Wink Görünmüyor.

file:///E:/aysunweb/İhtiyaçlar%20Buluşların%20Habercisidir___%20AYSUN%20ACAR%20-%20ANA%20SAYFA_dosyalar/image.png

file:///E:/aysunweb/İhtiyaçlar%20Buluşların%20Habercisidir___%20AYSUN%20ACAR%20-%20ANA%20SAYFA_dosyalar/ay_dunya.jpg
Mesaj23.10.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba aynı sorun bendede mevcut sadece beyaz arka plan çıkıyo kod derken çalıştığı son halinden bu yana bi kod eklemedim sorun nedir acaba
Mesaj23.10.2008, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

catidakikedi yazmış:
merhaba aynı sorun bendede mevcut sadece beyaz arka plan çıkıyo kod derken çalıştığı son halinden bu yana bi kod eklemedim sorun nedir acaba

Sizin sorununuz çok daha farklı intro^yu aktif hale getrmişsiniz fakat sitenize herhangi bir kodda eklememişsiniz. Yanlız tasarım ayarları ile oynadıysanız bu şekil görünmesi gayet normal Wink
Mesaj23.10.2008, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya intro vardı tamam artı olarak kod mod hiçbişi kalmadı gitti silinmiş nese sağlık olsun iyiki bi çok şeyi kaydetmişim Very Happy
Önceki mesajları göster: